Kuidas rinnahoidjat konstrueeritakse?

Cellbes

Rinnahoidja olulised osad

Iga ühe jaoks on olemas õige rinnahoidja, kuid mõnikord võib olla raske seda õiget leida. Selleks, et sul oleks lihtsam leida endale parim rinnahoidja, selgitame mõningaid rinnahoidja olulisemaid funktsioone, millele tasub tähelepanu pöörata.

Tugikaared

Tugikaared

Tugikaarte põhiülesanne on rinnakorvi tõstmine ja toetamine ning rinna raskuse ühtlane jaotamine. Kui tugikaared hõõruvad, võib põhjuseks olla liiga väike korvi suurus. Proovige suurendada korvi suurust või valige pehme, ilma tugikaarteta rinnahoidja. Anna on näide tugikaartega rinnahoidjast, mis pakub rinnale kindlat tuge.

Kinnitus

Kinnitus

Rinnahoidja ostmisel kinnitage haagid alati kõige välimisse asendisse. Ajapikku annab kangas natuke järele ja siis on hea, kui saab rinnahoidjat kitsamaks reguleerida. Parima toestuse saamiseks valige 3 või 4 haagiga kinnitus.

Korvid

Korvid

Tavaliselt on korv õmmeldud kahest või kolmest osast, kus alumine osa on toetav, samal ajal kui ülemine osa vormib. Vormitud korvidega rinnahoidjal, nagu näiteks Eva, on korvid valmistatud ühes tükis, ilma õmblusteta.

Ümbermõõt

Ümbermõõt

Õige ümbermõõduga rinnahoidja toetab maksimaalselt rinda. On levinud viga, et ostetakse liiga suure ümbermõõduga rinnahõidja, mille tulemusena tõmbab rinnahoidja tagant üles. Mille tagajärjel kogu raskus langeb õlapaeltele, mis peavad kandma kogu rinna raskust.

Õlapaelad

Õlapaelad

Laiad ja polsterdatud õlapaelad on mugavad, hoiavad ära hõõrdumise ja püsivad paigal. Kui sul on probleeme õlapaelte alla langemisega, proovirinnahoidja mudelit, millel õlapaelad on kinnitatud veelgi sisse poole.

Suurem rind

Suurem rind

Kui sul on suurem rind, siis soovitame valida polsterdatud laiade õlapaeltega ja laia kinnitusega rinnahoidja, millel on vähemalt 3-4 haaki. Proovi julgelt laiema kinnitusega rinnahoidjat, mis pakub paremat tuge.

Kaunis aluspesu kõigile Cellbesilt

Kaunis aluspesu kõigile Cellbesilt

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.