Tugikaartega rinnahoidjad

Tugikaartega rinnahoidjad


Kvaliteetsed tugikaartega rinnahoidjad on väga mugavad ja ei suru kuidagi ebameeldivalt. Sobivate disainilahenduste kasutamine ja rinnahoidjate õmblemine ainult kvaliteetsetest materjalidest ja pitsidest muudab need mitte ainult kauniks, vaid ka mugavaks kogu päeva vältel. Pakume mitmekesist valikut mudeleid ja professionaalset nõu.


Tugikaartega rinnahoidjad – alati moekas klassika

Cellbesi e-pood on koht, kust saab osta kvaliteetset pesu, sealhulgas elegantseid tugikaartega rinnahoidjaid ja mustrilisi aluspükse. E-poes müüdav aluspesu eristab täpne viimistlus, sest tähelepanu on pööratud isegi kõige väiksematele detailidele. Disainide mitmekesisus tähendab, et iga naine leiab meie pakutavate hulgast rinnahoidja, mis vastab kõigile tema ootustele – nii välimuse kui ka mugavuse poolest. Tugikaartega rinnahoidjaid iseloomustab liibuv lõige, mis toestab rinnaosa, rõhutades naise figuuri ilu. Kuidas valida konkreetse mudeli ideaalne suurus? Pärast keha ümbermõõtude võtmist tasub kasutada meie suurustabelit ja spetsiaalselt klientidele koostatud rinnahoidja juhendit.


Cellbesi e-pood – palju erinevaid tugikaartega rinnahoidjaid

Tugikaartega rinnahoidjad rõhutavad nutikalt naiselikke vorme ja täidavad samal ajal suurepäraselt oma kõige olulisemat funktsiooni – hoiavad, toestavad ja tõstavad rinda, samal ajal leevendades raskust selgroo keskmisele osale. Cellbesi veebipoes on kvaliteetsete rinnahoidjatega valik. Oleme teadlikud, et õige rinnahoidja valimine võib olla keeruline ülesanne, mistõttu oleme oma pakkumist pidevalt mitmekesistanud ning pakume kõrgeimal tasemel teenust ja professionaalset nõustamist. Suur valik rinnahoidjate mudeleid, mustreid ja värve ning aluspükse tähendab, et iga naine saab koostada kauni ja mugava komplekti vastavalt oma maitsele või konkreetset sündmust silmas pidades. Pitsilised rinnahoidjad või tavalised? Klassikaline, minimeeriv või Soft Touch? Need ja paljud teised mudelid on saadaval Cellbesi veebipoes.


Tugikaartega rinnahoidjad – igaks päevaks ja erilisteks puhkudeks

Pehmed polsterdatud korvid, mugav, peaaegu märkamatu alustraat ja moekas disain – kõik need omadused iseloomustavad tänapäevaseid tugikaartega rinnahoidjaid, mis on saadaval meie Cellbesi e-poes. Õigesti valitud tugikaartega rinnahoidjad istuvad ideaalselt ja toetavad samal ajal õige kehahoiaku hoidmist. Soovitame tutvuda selle aluspesukategooriaga, et valida suurepärase välimuse ja mugavusega rinnahoidjad. Tutvu meie pakkumistega!


RINNAHOIDJAD PUSH-UP-RINNAHOIDJAD T-SÄRGI RINNAHOIDJAD TUGIKAARTETA RINNAHOIDJAD VORMITUD RINNAHOIDJAD MINIMEERIV RINNAHOIDJAD SPORDIRINNAHOIDJAD NÄHTAMATU JA ÕMBLUSTETA MULTIPAKK

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.