Nähtamatu ja õmblusteta

Nähtamatu ja õmblusteta


Mugavust ja silmailu hindavatele naistele, aga ka neile, kellele meeldib oma garderoobis mitmekesine aluspesu, pakume kvaliteetseid rinnahoidjaid, mis jäävad riiete all nähtamatuks. Cellbesi mudelid eristuvad tagasihoidlike värvide ja igale detailile tähelepanu pööratud viimistluse poolest.


Nähtamatud rinnahoidjad – mugavus ja esteetika

Cellbesi veebipood pakub populaarseid rinnahoidjaid, mis riiete alt välja ei paista. Õmblusteta aluspesul on palju eeliseid. See on mugav, stiilne ja lisaks väga praktiline, sest seda saab kanda isegi väga õhukeste riiete all. Seetõttu on nähtamatud rinnahoidjad sage valik naiste hulgas, kes hindavad mugavust ja ilu ühendavat aluspesu. Väärib märkimist, et seda tüüpi aluspesus näeb dekoltee tänu korvide kaasaegsele vormimistehnoloogiale välja sama muljetavaldav kui klassikalises aluspesus. Rinnahoidjate universaalsed värvid võimaldavad luua praktilisi komplekte vormivate aluspükstega. Kõik meie sortimendis olevad tooted on valmistatud kvaliteetsetest elastsetest ja hingavatest materjalidest.


Kuidas õmmeldakse nähtamatuid rinnahoidjaid?

Nähtamatud rinnahoidjad on varustatud elastsete tugielementide ja tugevdusdetailidega. Silmapaistmatud rinnahoidjad ei paista riiete alt välja tänu täiesti siledale pinnale ning see muudab silueti väga kauniks. Seda tüüpi rinnahoidja vaieldamatu eelis on võimalus kohandada mudelit nii väikestele kui ka veidi suurematele rindadele. Iga rinnahoidja mudeli disain ja kasutatav materjal on valitud nii, et pesu istuks võimalikult mugavalt, tekitamata igapäevasel kandmisel ebamugavustunnet.


Cellbesi veebipood – kvaliteetsed õmblusteta rinnahoidjad

Cellbesi veebipood on koht, kust saab osta kvaliteetseid rinnahoidjaid, mis riiete alt välja ei paista. Suur valik õmblusteta pehmeid rinnahoidjaid, T-särgi-rinnahoidjaid, sportlikke rinnahoidjaid ja muid mugavaid mudeleid võimaldab valida sobiva aluspesu igat tüüpi figuuri ja individuaalsete eelistuse jaoks. Allpool tutvustame kõige populaarsemate mudelite omadusi.

• Trikotaažist rinnahoidja-topp on sirge kujuga ja see pannakse selga üle pea nagu T-särk. Tänu pehme ja elastse kanga kasutamisele on selline rinnahoidja kehal peaaegu märkamatu.

• Tugikaarteta mikrokiust rinnahoidja meenutab oma kujult klassikalist mudelit, seega soovitame seda tüüpi rinnahoidjat naistele, kes soovivad maksimaalset mugavust, kuid soovivad säilitada samal ajal traditsioonilist rinnakuju.

• Pehme eemaldatava polstriga rinnahoidja istub tihedalt vastu keha, nii et iga rõivas istub hästi.

Tänu meie veebipoe mitmekülgsele sortimendile leiab iga naine just endale vajaliku rinnahoidja. Julgustame ostma!


RINNAHOIDJAD PUSH-UP-RINNAHOIDJAD T-SÄRGI RINNAHOIDJAD TUGIKAARTETA RINNAHOIDJAD VORMITUD RINNAHOIDJAD MINIMEERIV RINNAHOIDJAD SPORDIRINNAHOIDJAD TUGIKAARTEGA RINNAHOIDJAD

MULTIPAKK

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.