Tugikaarteta rinnahoidjad

Tugikaarteta rinnahoidjad


Tugikaartega või tugikaarteta rinnahoidjad? See küsimus vaevab paljusid naisi. Esimene variant on sobivam naistele, kel on suuremad rinnad. Samal ajal võib tugikaarteta varianti kanda iga naine – rindade suurus ei loe! Olulised on suurepärane viimistlus, hästi läbi mõeldud lõiked ja nahasõbralikud materjalid.


Tugikaarteta rinnahoidja – mis see endast kujutab?

Ilma tugikaarteta rinnahoidja on mudel, millel puuduvad rindu toestavad ja tõstvad traadid. Tavaliselt on rinnahoidjatel tugikaared, mis toestavad ja tõstavad rindu. Eriti leidub neid push-up-mudelitel. Kas tugikaarte puudumine tähendab siis, et rinnad näevad vähem atraktiivsed välja ja riided, mis nende peal kantakse, ei näe seljas head välja? Loomulikult mitte. Praegu toodavad paljud kaubamärgid hästi läbi mõeldud lõigetega tugikaarteta rinnahoidjaid, mis rõhutavad dekolteed ning toestavad ilusti rindu, olles samal ajal seljas ka väga mugavad.


Tugikaarteta rinnahoidja – ühevärviline või pitsist?

Ühevärviline tugikaarteta rinnahoidja on ideaalne ühevärvliste riiete alla, näiteks elegantse triiksärgi alla, kus on eriti oluline, et pesu välja ei paistaks. Veidi sportlikum versioon samast mudelist meenutab lühikest toppi. Seda mudelit eelistavad naised, kellele meeldib lihtsus ja mugavus ning kellel pole formaalne mudel oluline. Sensuaalne tugikaarteta rinnahoidja? Tänu sellisele pitsist rinnahoidjale, mida saab kasutada paljude erinevate riiete all, tunneb iga naine end erilisena. Rinnahoidjad, mida müüb Cellbesi e-pood, on mõeldud erinevates suurustes rindadega naistele. Tugikaarteta pitsrinnahoidjatel on palju häid omadusi, mis muudavad nende kandmise mõnusaks. Nende hulgas on laiad õlapaelad, lisariba rinna all ning haakkinnitus kiireks kinnitamiseks.


Pehme tugikaarteta rinnahoidja igale naisele

On levinud valearusaam, et pehme tugikaarteta rinnahoidja on mõeldud ainult väikeste rindadega naistele. Tõde on hoopis vastupidine. Meie e-poest leiab erinevaid rinnahoidja mudeleid, sealhulgas selliseid, mis on mõeldud suurte rindadega naistele. Kuidas nii? Nimetatud rinnahoidjamudel sobib ideaalselt suurematele rindadele tänu laiadele õlapaeltele, lisaribale rinna all ning mugavale haakkinnitusele. Hoolimata tugikaare puudumisest on rinnahoidja nii stabiilne, et toestab ikkagi rindu hästi. Rinnahoidjad on valmistatud kvaliteetsetest nahasõbralikest materjalidest ning sobivad ka eriti õrnale nahale. Me keskendume suurele suuruste valikule, värvide ja mustrite rohkusele, nii et iga meie klient leiaks endale sobiva variandi. Need samad kriteeriumid käivad ka tugikaarteta rinnahoidjate kohta. Tutvu Cellbesi sortimendiga, mille hulka kuuluvad pehmed tugikaarteta rinnahoidjad ning tugikaarteta pitsrinnahoidjad.


RINNAHOIDJAD PUSH-UP-RINNAHOIDJAD T-SÄRGI RINNAHOIDJAD VORMITUD RINNAHOIDJAD MINIMEERIV RINNAHOIDJAD SPORDIRINNAHOIDJAD TUGIKAARTEGA RINNAHOIDJAD NÄHTAMATU JA ÕMBLUSTETA MULTIPAKK

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.