Filter

0

Sport on tervishoiu üks olulisemaid aspekte, mis mõjutab positiivselt üldist heaolu. Üha enam inimesi mõistab selle tähtsust elus. Kuni viimase ajani kasutasid spordialuspesu ainult professionaalsed sportlased. Aja jooksul on sellest saanud nii treeningsaalis kui ka kodus sporti tegevate naiste riietuse lahutamatu osa. Praegu ei kujuta keegi kehalist tegevust ilma sobiva riietuseta ette. Naiste spordirinnahoidjad stabiliseerivad rinnaosa intensiivse treeningu ajal, kaitstes seda vigastuste ja õrna naha liigse venitamise eest dekoltee piirkonnas. Cellbesi veebipood pakub kvaliteetseid spordirinnahoidjaid.


Kaunid ja mugavad spordirinnahoidjad – kuidas valida õige?

Treeningu ajal võib kaitsmata rind oma õrna struktuuri tõttu vigastada saada ja venitada. Eriti intensiivsete kardiotreeningu ajal, kui rindkere saab pidevalt põrutada. Treeningu ebasoovitavate mõjude vältimiseks tasub kanda õige toestusega spordirinnahoidjaid. Mida jälgida jooksmiseks või muuks spordialaks rinnahoidjaid valides? Selleks, et spordirinnahoidjad oma funktsiooni korralikult täidaksid, peaks meeles pidama mõnda reeglit.

• Spordirinnahoidjad tuleb osta õiges suuruses, et treeningu ajal rinnaosa korralikult stabiliseerida. Nii et need ei tohi olla liiga pingul ega avarad.

• Oluline on valida sobiva toestusega mudel, mis on konkreetse spordiliigi jaoks vajalik.

• Osta ainult tunnustatud tootjate kvaliteetseid naiste spordirinnahoidjaid.


Spordirinnahoidjad – suured suurused saadaval Cellbesis

Cellbesi veebipood pakub erinevaid spordirinnahoidjaid. Meie sortimendis on saadaval ka paljude mudelite suured suurused. Veidi suurema rinnaümbermõõduga naistel tasub valida spordirinnahoidjad, mis toestavad korralikult rindu ja on samal ajal mugavad. Suured spordirinnahoidjad on loodud rinnaosa stabiliseerimiseks, takistades selle liikumist spordiriiete all, eriti väga aktiivsete treeningute ajal. Samuti peavad jooksmiseks või muudeks spordialadeks mõeldud rinnahoidjad tagama täieliku liikumisvabaduse ning mitte suruma kokku üksikuid kehaosi. Naiste spordirinnahoidjad, sh suured suurused, stabiliseerivad rindkere ning jaotavad treeningul tekkiva koormuse ühtlaselt õlgadele ja seljale, aidates sellega vältida paljusid ebameeldivusi.


Mugavad jooksurinnahoidjad

Tänu spetsiaalsele disainile ja õmblemisel kasutatud kvaliteetsetele materjalidele ei mõjuta naiste spordirinnahoidjad mitte ainult mugavustunnet sportliku tegevuse ajal, vaid vähendavad ka hõõrdumise ja vigastuste ohtu intensiivsete liigutuste ajal. Näiteks dünaamilisema treeningu ajal, nagu jooksmine, teeb rindkere võnkuvaid liigutusi, mis võivad põhjustada ebamugavust ja mõnikord isegi valu. Hõõrdumise vältimiseks pakume kvaliteetseid spordirinnahoidjad, mis on valmistatud hingavast materjalist. Lisaks kiirendavad kaasaegsed jooksurinnahoidjad nahalt niiskuse eemaldumist, vähendades sellega ärritust.

Cellbesi veebipood on koht, kust saab osta kvaliteetseid ilusaid spordirinnahoidjaid. Kutsume ostlema!


RINNAHOIDJAD PUSH-UP-RINNAHOIDJAD

T-SÄRGI RINNAHOIDJAD TUGIKAARTETA RINNAHOIDJAD

VORMITUD RINNAHOIDJAD MINIMEERIV RINNAHOIDJAD

TUGIKAARTEGA RINNAHOIDJAD NÄHTAMATU JA ÕMBLUSTETA MULTIPAKK

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.