Filter

0

Sädelevad kleidid


Erinevad pidustused ja eriüritused nõuavad sobivat riietust. Sellisteks puhkudeks võivad parimaks valikuks olla stiilsed ja sädelevad brokaatkleidid. Valides ühe meie sortimendist, võid olla kindel, et sa ei jää märkamatuks. Kutsume Cellbesi pakkumistega tutvuma!


Moodsad ja stiilsed sädelevad kleidid

Lõpupeod, sünnipäevapeod ja ballid on vaid mõned paljudest sündmustest, mille vältel soovid kindlasti fenomenaalne välja näha. Väga oluline on valida õige kleidimudel, mis rõõmustab oma välimusega ja on samal ajal mugav ning võimaldab pikki tunde muretut lõbutsemist. Brokaatkleite peavad paljud naised hädavajalikuks elemendiks oma garderoobis. Need naised hindavad elegantsi kombineerituna ekstravagantsusega ning neile meeldib teistest eristuda. Brokaatkleidid on paljude originaalsete ja stiilsete komplektide aluseks erinevatel sündmustel. Meie sortimendis leiduvad sädelevad kleidid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis garanteerivad üle keskmise mugavuse ja täiusliku istuvuse. Põhjuseid, miks peaksid need oma garderoobi valima, on palju!


Säravad brokaatkleidid igale naisele

Peoks sobiva riietuse valimine on eelkõige iga daami maitse ja individuaalsete eelistuste küsimus. Vahel tasub hulluks minna, panustada stiilsetele brokaatkleitidele. Meie Cellbesi veebipoes saadaolevad säravad brokaatkleidid sobivad ideaalselt igale naisele, olenemata tema vanusest ja kehatüübist. Huvitavate mustritega brokaadiga kaunistatud kleidid vallutavad kindlasti mitte ainult noorte, vaid ka küpsete naiste südamed. Meie poes saadaolevate mudelite suur mustrite ja värvide valik võimaldab sobitada kleidid vastavalt meie klientide individuaalsetele eelistustele ning meie poolt pakutava loomingu erinevad lõiked ja pikkused võimaldavad neid kohandada igat tüüpi figuuriga. Pikk brokaatkleit, mis on vöökohalt kitsam, on suurepärane mudel neile daamidele, kes soovivad vöökohta rõhutada; samas kui minivariandis avaramad sädelevad kleidid on suurepärane valik naistele, kes soovivad oma jalgu paljastada.


Sädelev kleit – pikk või lühike?

Sädelev brokaatkleit on oma ajatu olemuse tõttu iga naise garderoobi hädavajalik element. Cellbesi sortimendis saadaolevate lõigete, värvide ja mustrite rohkus võimaldab valida paljude intrigeerivate ja pilkupüüdvate mudelite hulgast, mida hinnata erilistel õhtutel, tähtsaid sündmusi tähistades ja oma lähedastega lõbusalt aega veetes. Õigesti valitud pikk või lühike brokaatkleit viib su šampanjameeleollu, mille garanteerib vaid ideaalselt sobiv unistuste riietus. Nii et ära oota enam ja telli juba täna kleit, mis laseb sul särada olenemata sündmusest!

Soovitame tellimusi esitada!


KLEIDID LÜHIKESED KLEIDID MIDIKLEIDID PEOKLEIDID

MAKSIKLEIDID PIKAVARRUKALISED KLEIDID SAMETKLEIDID

PITSKLEIDID HÕLMIKKLEIDID

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.