-25% kleitidele

*Allahindlus juba arvestatud – kehtivad punased hinnad! Ei saa kombineerida allahindluskoodidega. Hinnad kehtivad seni, kuni kaupa jätkub, aga mitte kauem kui 05.05.2024.

Pikavarrukalised kleidid

Pikavarrukalised kleidid


Garderoobi täiendades või õhtuseks pidustuseks mugavat riietust valides tasub valida pikkade varrukatega kleidid. Need on suurepärane alternatiiv igapäevariietele, sobivad suurepäraselt ka erinevateks pidustusteks. Õigesti valitud varrukatega kleit on suurepärane riietumisbaas paljudele argistele ja elegantsetele stilisatsioonidele. Vaata täpsemalt järele, miks tasub pikkade varrukatega kleite oma garderoobi lisada!


Muljetavaldav pikkade varrukatega kleit igaks elujuhtumiks

Riietumisel lähtub enamik inimesi oma individuaalsest maitsest, püüdes riietust sobitada pidustuse olemusega. Siiski tasub keskenduda oma garderoobi universaalsusele, valides riided, milles on kombineeritud kandmismugavus ja ajatu stiil. Selleks soovitame sirutada käe kõige kaunimate pikkade varrukatega kleitidepoole, mis Cellbesi veebipoes saadaval on. Tänu suurepärasele, naiseliku figuuri eeliseid rõhutavale ja väiksemaid vigu varjavale lõikele, ja kvaliteetseimatele materjalidele annavad meie pakutavad pikkade varrukatega kleidid sulle kauni välimuse ja on võrratult mugavad. Näed neis suurepärane välja nii elegantsetel õhtusöökidel kui ka vabamatel üritustel ning lood nendega originaalseid ja stiilseid igapäevaseid komplekte. Kombineerides neid kõrgete kontsade või muude pidulike jalanõudega, saad stiilse riietuse ning koos tossude või spordijalatsitega lood moodsa ja originaalse stiili, mis kindlasti köidab kõigi ümbritsevate pilke!


Moodsad ja mugavad kleidid – pikad varrukad mitte ainult külmadeks päevadeks

Enamik inimesi seostab kleite ainult aasta soojade kuudega, samas kui pikkade varrukatega rõivaid peetakse külma eest kaitsvateks, tavaliselt sügis- või talvisteks garderoobiesemeteks. Reegleid aga tasub rikkuda, riietudes mugavalt ja stiilselt olenemata aastaajast! Kehatüübile ja individuaalsetele eelistustele õigesti sobitatud varrukatega kleit võib olla paljude moekate komplektide aluseks, mis sobib suurepäraselt iga ilmaga. Elegantne pikkade varrukatega kleitkombineerituna klassikalise mantli ja saabastega loob suurepärase komplekti jahedateks õhtuteks, kui aga otsid riietust suvisteks väljasõitudeks, vali stiilsed õhulised puhvvarrukatega kleidid. Kvaliteetne materjal, millest meie kleidid on valmistatud, võimaldab nahal hingata ja tagab termilise mugavuse igal aastaajal.


Pikkade varrukatega kleidid – Cellbesi pakkumised

Mood on meie kirg, mistõttu pakume kõigile oma klientidele stiilseid riideid, milles on nutikalt ühendatud mugavus ja kordumatu välimus. Meie sortimendist leiab nii sensuaalseid pitskleite, ajatut klassikalist loomingut, stiilseid kootud mudeleid kui ka elegantseid puhvvarrukatega kleite, mis pakuvad erilist huvi paljudele daamidele. Kõik mudelid võimaldavad luua stiilse komplekti nii igapäevaselt kui ka igal vabamal üritusel. Müüme ka suurepäraseid igapäevaseid teksa-, kampsun- ja spordikleite. Pikkade varrukatega kleidid võimaldavad end tunda väga mugavalt ja liibuv lõige annab võimaluse rõhutada kõiki figuuri eeliseid. Millise pikkade varrukatega kleidi valid oma garderoobi?

Kutsume ostlema!


KLEIDID LÜHIKESED KLEIDID MIDIKLEIDID PEOKLEIDID MAKSIKLEIDID SÄDELEVAD KLEIDID SAMETKLEIDID PITSKLEIDID HÕLMIKKLEIDID

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.