Filter

0

Vestid


Esimesed sügiskülmad, jahedad kevadpäevad ja rõsked suveõhtud? Sageli tekib mure, kuidas vastavalt ilmale end riidesse panna. Nii ülekuumenemine kui ka alajahtumine võivad põhjustada haigestumist, seega on väga tähtis õigele riietusele tähelepanu pöörata. Pikad naiste vestid on muutunud üha populaarsemaks, sest need hoiavad sooja erinevates ilmastikutingimustes ning on stiilsed mitmete teiste rõivastega kombineerides. Miks naised neid eelistavad? Sel on palju põhjuseid!


Vajalik soe naiste vest – sügiseks ja talveks

Termomeetrinäit ei pruugi kajastada reaalset tajutavat õuetemperatuuri. Aknast välja vaadates võib tunduda, et ilm on jahe, kuid paistev päike soojendab keha nii palju, et külmatunnet ei teki. Paljud naised mõtlevad siis, mida selga panna. Ideaalne riietus on sel juhul soe naiste vest. Selline lõige tähendab, et keha tähtsad osad, näiteks kõht ja selg, mida tuleb külma eest kaitsta, on soojas. Mugav püstkrae aitab kurku ja kaela soojas hoida, et ei tekiks külmetust. Eriti hea on, et naiste pikk vateeritud vest hoiab soojas tähtsad organid, näiteks neerud. Vesti võib kanda kas pluusi, dressipluusi või õhukese jaki peal, vastavalt oma maitsele ja ilmale. Vateeritud vest kaitseb hästi ka vihma eest.


Naiste suvevestid – lihtsalt ideaalne puhkusele

Külmemaid päevi ei ole vaid kevadel, sügisel ja talvel. Tihtipeale ei hellita ka suvi meid ainult soojade ilmadega. Suvekuudel käiakse palju reisimas. Paljud eelistavad oma puhkuse veeta kodus, samal ajal, kui teised valivad oma sihtkohtadeks mäed või mereäärsed kuurordid. Nii mägedes kui ka rannas (eriti õhtuti päikeseloojangut imetledes) võib puhuda külm tuul. Et mitte külmetuda ja kogu puhkust haigusega võitlemisele kulutada, tasub investeerida kapuutsiga naiste vesti, mis garanteerib hea termoregulatsiooni erinevates ilmastikutingimustes. Vastavalt oma eelistustele saab vesti kanda eest lahti või kinni. Kapuuts kaitseb pead külma tuule ja vihma eest. Naiste seas on nii kapuutsiga vateeritud vestid kui ka õhukesemad, suveks sobivamad vestid, populaarsed. Vestid on üleriidena väga hinnatud, sest neis on mugav ajada asju linnas või jalutada looduses.


Moekas vest – stiliseerimise tähtis element naiste garderoobis

Riietumise juures on loomulikult oluline mugavus, kuid samal ajal ka välimus. Minevikus pidid paljud naised valima, kas osta midagi, mis on mugav või midagi, mis neile silmailu pakub. Tänapäeval on oskuslikult need kaks võtmetegurit omavahel kombineeritud. Ideaalne lahendus olemaks moekas ja kandmaks mugavat ülerõivast, on kanda kapuutsiga naiste vateeritud vesti jahedamate ilmadega või õhukest vesti soojemate ilmadega. Valida on võimalik erinevate värvide vahel: klassikaline must ja valge, beež, julgemad värvid, mis lisavad juurde ekstravagantsust ja loovust. Naistele meeldivad nii klassikalised värvid, mille juurde on võimalik valida värvilisi aksessuaare kui ka veidike tavapärasemast kirkamad värvid. Lisaks saab naiste veste kanda nii sportlike jalanõude kui ka stiilsete poolsaabastega, sest riideesemena on vestid universaalsed ning kohalduvad hästi individuaalse stiiliga. Naiste jaoks, kes otsivad midagi originaalsemat kui jakk või mantel, on vest ideaalne valik. Saadavalolevate vestide hulgast leiab iga naine endale õige lõikega mudeli igaks hooajaks.


 Jakid ja mantlid Kevadjakid Teksajakid Särkjakid Nahktagid Kerged joped Vihmakeebid Mantlid Fliisjakid Parkad

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.