Filter

0

Fliisjakid


Kaasaegne moetööstus kombineerib aina enam trendikust ja mugavust. Riietuse juures on paljude naiste joaks peale maitseka välimuse üks tähtsamaid omadusi ka liikumisvabadus. Asjatoimetusi on palju mõnusam ja nauditavam teha, kui seljas on mugavad riided. Lisaks on oluline pidada silmas termoregulatsiooni. Suvepäevadel võib keha väga kiirelt üle kuumeneda ning talvel vastupidi – tuleks vältida alajahtumist. Mida siis kanda, kui õhutemperatuur kiiresti kukub? Soojad fliisjakid on selleks ideaalsed.


Naiste fliisjakid – sügiseks ja talveks

Heaolu mõjutavad paljud erinevad faktorid, sealhulgas mõnus soojatunne, mida pakuvad kerged jakid. Kui suvi on läbi ja esimesed sügis-talvised külmad hakkavad märke näitama, soovivad paljud nende ilmade eest sooja teki sisse peitu pugeda ning enamuse ajast kodus veeta. Samas ei ole võimalik argiseid toimetusi lõputult vältida. Töö, ostlemine, asjaajamised linnas – kuidas õigesti riietuda, et mitte külmetuda? Imeliselt mugavaid naiste fliisjakke võib kanda iseseisva üleriidena või mõne jaki/mantli all, olenevalt ilmast ning maitse-eelistustest. Nii saab vältida keha ülekuumenemist ja alajahtumist, mis mõlemad on väga ebamugavad seisundid.


Naiste pikad fliisjakid – parimad külmadeks ilmadeks

Sügisel ja talvel pole üldse raske külmetuda, kui seljas pole piisavalt sooje riideid. Kui välistemperatuur on madal, puhuvad külmad tuuled ja sajab vihma, peab meie immuunsüsteem eriti hoolsalt tööd tegema. Naiste pikad fliisjakid aitavad kaasa keha termoregulatsioonile. Samuti kaitsevad pikad fliisjakid õrna kõhu- ja neerupiirkonda, mille külmetamine võib kaasa tuua ebameeldivaid tervisemuresid. Samas kaitseb soe püstkrae kurgupiirkonda ning eraldi salli kandmine ei ole alati vajalik. Aga kui käed hakkavad õues külmetama? Sel juhul on parim lahendus panna nad soojadesse pehmetesse taskutesse. Lisaks saab vastavalt oma vajadustele fliisjaki luku kas kinni tõmmata või kanda seda eest lahtisena.


Kapuutsiga naiste fliisjakid – täpselt tuuliste ilmade jaoks

Mitte kõigile ei meeldi mütsi kanda. Mõned ei soovi oma soengut rikkuda, teised lihtsalt ei tunne end peakattega mugavalt. Mida sel juhul teha, kui ilm on külm ning tuul puhub kõrvadesse? Sel juhul on parim lahendus kanda kapuutsiga naiste fliisjakki, mille kapuutsi saab mugavalt pähe panna. Kas seda saab kanda ainult sügisel ja talvel? Mitte ainult! Ka kevadel satub ette mõni külmema ilmaga päev. Samuti saab kapuutsiga naiste fliisjakki kanda edukalt ka suvel, kui reisitakse mägedesse või mere äärde. Fliisjakk on seljas mugav ning soojendab vastavalt vajadusele: ole kas linnas või mägimatkal, imetle päikeseloojangut mererannas või põikle jaheda tuule eest metsas. Selline mugav riietus on ideaalne erinevatele reisidele, jalgratta- või mägimatkale, kõiksugustele õuetegevustele hoolimata hooajast.


Moodsad naiste fliisjakid – mustrid ja värvid

Riiete valimise juures pole ainult mugavus oluline argument, suurt rolli mängib ka välimus. Paljud naised valivad kirkad värvid, tõmmates enda välimusele tähelepanu ning rõhutades nii oma karakterit. Sel hooajal on naiste punane fliisjakk väga populaarne. Teine osa naisi valib tagasihoidlikumad värvid või klassikalise musta. Selline valik aitab lihtsamalt kombineerida värve juba olemasolevate aksessuaaridega. Lisaks on musta värvi naiste fliisjakk väga mustusekindel, sest pinnalt ei paista plekid välja. Saadaval on erinevad lõiked. Naistele, kes soovivad väheke ekstravagantsemat välimust, võivad valida erinevate mustrite vahel, mis lisavad argipäevade stiliseerimisvariantidele vürtsi.
Linna? Lühikesele reisile? Pikale puhkusele? Mõnus kapuutsiga naiste fliisjakk on hästi mugav, soe ja ilus silmale vaadata. Külmemate ilmade jaoks soovitame pikema lõikega mudeleid, mida on saadaval erinevates värvides ja mustrikombinatsioonides.


 Jakid ja mantlid Kevadjakid Teksajakid Särkjakid Nahktagid Kerged joped Vestid Vihmakeebid Mantlid Parkad

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.