Filter

0

Kui paljud seostavad sügist masendunud tuju ja üsna sünge auraga, siis talv toob selles aspektis palju muutusi ja seda kõike tänu jõuludele. Nendel külmadel kuudel, lühikestel päevadel ja pikkadel õhtutel on jõulud sageli tähelepanu keskpunktis. Jõuluaeg täidab südame optimismi ja kodukolde soojusega ning laseb puhata argiprobleemidest. Tähis pole ainult tähistamine lähedastega, vaid ka ettevalmistused. Paljud plaanivad jõululaupäeva õhtusööki ja sellele järgnevateks päevadeks paari traditsioonilist rooga valmistada, perele ja sõpradele kingitusi teha, kodu koristada ja kaunistada. Kuigi need tegevused nõuavad suurt pühendumist, teeb enamik inimesi neid meelsasti ja kirega. Jõulukaunistused võimaldavad tunda jõulude ainulaadset atmosfääri. Kaunistuste seas on populaarseimad temaatiliste mustritega tekstiilid või kuusetuled. See on kindel viis tunda jõulumaagiat!


Akna jõulukaunistused – vaatepilt, mis rõõmustab silmi

Talvisel ajal ei pea akent üldse külma ja krõbedaga seostama, pigem vastupidi. Kaunistatud aken tekitab sooje tundeid, mis on seotud rõõmsa ootamise ajaga, kuni taevasse ilmub esimene täht. Akna jõulukaunistused on eelkõige erinevat tüüpi kardinad, millel on jõuludele iseloomulik muster. Eriti populaarsed kaunistused on erinevat punast värvi või punase mustriga materjalid. Kui see värv on siiski vastuolus ülejäänud sisekujundusega, tasub valida mõni muu kombinatsioon, mis tänu kanga spetsiifilistele dekoratiivsetele elementidele sobib suurepäraselt selle aja atmosfääriga. Jõulukaunistused ei rõõmusta ainult perekonnaliikmete silma. Akna sees asuvad kaunistused on sageli nähtavad ka väljastpoolt, mis võimaldab ka möödujatel neid imetleda. Veelgi enam, parema efekti saavutamiseks saab kardinapuud kaunistada valgustiketiga.


Jõulukaunistused lauale – kodu süda

Aknad ei ole ainus koht, mida kodudes tähtsate pidustuste ajal sageli kaunistatakse. Paljudes kodudes on traditsioon eelkõige külalislahkus ja kui külalised tulevad, kutsutakse nad tavaliselt lauda. Selle ümber koondunud perel on võimalus koos süüa, koos aega veeta ja juttu ajada. Et sellised kohtumised jääksid meeldivaks mälestuseks, tasub selle eest hoolt kanda, luues õige õhkkonna. Kahtlemata täiendavad laual olevad jõulukaunistused erilist jõuluhõngu. Ja millest see koosneb? Võti on õiges laudlinas, mis on jõululaupäeva õhtusöögi ajal kõige sagedamini valge. Kui aga soovid oma õhtusöögile lisada veidi vabamat iseloomu, võid kasutada ka värvilist jõulumotiividega laudlina. Hea on kasutada ka kuumade roogade aluseid. Need pole mitte ainult jõulukaunistused, vaid ka äärmiselt funktsionaalsed aksessuaarid. Unustamatud kohtumised lähedastega jõululaupäeva õhtusöögi ajal? Esimene samm selleni on korralikult kaunistatud laud ehk maja süda.


Muud jõulukaunistused – jõulud

Mõned inimesed ootavad aastaringselt, et talve saabudes muuta oma kodu jõuluvana kuningriigiks. Loomulikult tasub selliste tegevuste juures säilitada mõõdukus, kuid õigesti valitud dekoratiivsed elemendid lisavad tubadele kahtlemata hubasust. Kui aknad ja laud on kaunistatud, siis millele tasub veel mõelda? Jõuludega seotud asendamatu element on jõulupuu. Kunstjõulupuu seisab kauem, okkad ei kuku sellelt maha ja pealegi – see näeb välja nagu päris. Samuti tasub see kaunistada tulukeste või spetsiaalselt kohandatud küünaldega. Lisaks sobivad jõulukaunistuseks suurepäraselt ka talvemaastike ja erinevate jõulumotiividega padjapüürid. Samuti tasub hoolitseda selle eest, et köögis valitseks maagiline õhkkond. Majaproua või peremees rõõmustab kindlasti kõiki külalisi pidulikus põlles roogasid valmistades.

Jõulukaunistused – idee kingituseks

Enne jõule tuleb mõelda ka jõuluvana kingikotile. Sel ajal teevad pere ja sõbrad üksteisele ka väikseid kingitusi. Kas selline pisike kingiidee puudub? Või äkki tähistab jõulueelsel ajal keegi sinu sugulastest või sõpradest oma sünnipäeva? See on ideaalne võimalus kinkida talle maitsekad jõulukaunistused. See ei ole mitte ainult pisike kingitus, mis sobib igasse interjööri, vaid ka viis, kuidas kingisaaja tunneb jõulude maagiat. Cellbesi e-poes müüdavate dekoratiivelementide mitmekesisus tähendab, et igaüks leiab nende hulgast endale või oma lähedastele sobivaima.


JÕULUSISUSTUS JÕULUKUUSED JA AKSESSUAARID JÕULUTEKSTIILID

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.