Filter

0

Jõulude lähenedes on aeg hakata jõuludeks valmistuma. Ja millest see koosneb? Kahtlemata on käes jõulumenüü paikapanemise, lähedastele kingituste ostmise ja pakkimise ning kodu koristamise ja kaunistamise aeg. Talviste pühade erilise õhkkonna tõttu on majades sageli kunstjõulupuud imeliste jõulukaunistustega, mis võimaldavad meil oma koju seda maagilist atmosfääri tuua.


Kunstjõulupuud pagasiruumi! Lihtne viis maja kaunistamiseks

Mis on jõulukaunistuste nimekirjas vaieldamatu number üks? Muidugi, jõulupuu! Vaevalt, et keegi kujutaks ette jõulude tähistamist ilma selleta! Kujuta ette tulede ja värviliste kettidega kaunistatud jõulupuud, mille ümber on kuhjaga kingitusi. Mõned eelistavad kasutada elusaid kuuski, kuid üha populaarsemaks muutuvad ka kunstjõulupuud. Esiteks on need vastupidavad, nii et tänu sellele saavad interjööri kauem kaunistada. Lisaks on see majanduslikel ja ökoloogilistel põhjustel kuluefektiivne lahendus.


Suured ja väikesed kunstjõulupuud – suur valik e-poes

Avar elutuba kõrge laega? Või äkki väike tuba või muu piiratud ruumiga tuba? Õige jõulupuu valimisel tuleks arvestada selle ruumi eripäradega, mida see kaunistab. Kuigi tegemist on ajutise sisustuselemendiga, ei tohi see tekitada ülekoormatud tunnet – vastupidi, see peaks olema meeldiv ja lisama hubasust. Suurtes elutubades sobib ideaalselt 210 cm kõrgune kunstjõulupuu. See täidab ruumi kuni laeni, mis avaldab majapidamisele ja kutsutud külalistele kindlasti muljet. Keegi peab ronima taburetile või redelile, et kaunistada selle ülemisi osi. Kui selline valik ei tundu õige või ruum pole liiga kõrge, sobib paremini 180 cm kõrgune kunstjõulupuu. Jõulupuud kaunistavad sageli ka teisi ruume, näiteks laste- või magamistubasid. Kuidas valida neile sobiv mudel? Sellistel juhtudel tasub panustada väiksematele variantidele, mis mahuvad näiteks töölauale või öökapile.


Kunstjõulupuud, mis näevad välja nagu päris – kaunistamine

Jõulupuu ostmine pole veel kõik – tuleb ka sellele koht leida ja õiged kaunistused hankida. Mõned inimesed teevad kaunistusi ise, kuid mitte igas kodus pole kedagi, kes seda tüüpi tööd hästi oskab või kellel on selleks aega. Õnneks on valikus ohtralt valmiskaunistusi, millega saab ehtida väikseid ja suuri kunstkuuski. Nende hulgas on kahtlemata ehteid ja jõulutulesid, mis muudavad talveõhtud hubaseks ja maagiliseks. Paljud panevad kuusele ka spetsiaalsed küünlad – see on tagasipöördumine traditsioonide juurde, sest vanasti kaunistati neid just nii. Tegelikult on kaunistuste valik maitse asi.


Elutruud kunstjõulupuud – selle valiku eelised

Jah, plastikust puu ei lõhna metsa ja vaigu järele, kuid selle ostmine annab palju eeliseid. Esiteks teenib see sind aastaid. See vähendab oluliselt kulusid, sest eluspuud ei pea vastu järgmiste jõuludeni. Veelgi enam, mitmeaastaste jõulupuude puhul ei hävine eluspuud, mis looduslikes tingimustes elaksid kauem kui maha lõigatud juurtega. Kunstjõulukuuskede eest, olgu need väikesed või suured, on lihtsam hoolitseda, sest nad ei kuiva ära ega aja okkaid maha. Jõulupuu on talvepühade asendamatu element, kuid seda tasub hoolikalt valida.


JÕULUSISUSTUS JÕULUTEKSTIILID JÕULUKAUNISTUSED

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.