Jõulusisustus

Jõulusisustus


Jõulupühi seostatakse pere, kodusoojuse ja ainulaadsete, hoolikalt valmistatud roogadega. Kõige pisemad ootavad jõuluvana, kes jätab igal aastal kuuse alla erilisi kingitusi. Jõulupühade ainulaadsuse suuremaks rõhutamiseks tasub oma kodu kaunistada eriliste kaunistustega. Selles kategoorias tutvustame kauneid Cellbesi jõulukaunistusi.


Jõulukaunistused. Millistele toodetele tasub tähelepanu pöörata?

Jõuluaeg on hämmastav aeg. Kõik valmistuvad selle erilise päeva tähistamiseks. Kauplustesse ilmuvad jõulukaunistused, mille abil saab anda kodu interjöörile erakordset ja pidulikku välimust. Tasub hankida muljetavaldavad kaunistused, mis ehivad majapidamist ja rõõmustavad külalisi. Vaja on vaid mõnda toodet ja teie kodu muutub tundmatuseni. Sel perioodil võib inspiratsiooni ja ideid interjööri kaunistamiseks leida kõikjalt. Selle teemaga seotud artikleid on palju ajakirjades, võrguväljaannetes või sotsiaalmeedias. Varakult tasub soetada unikaalseid tooteid, näiteks küünlajalgu, jõulutulukesi või erinevat tüüpi jõulumustriga tekstiile. Cellbesi e-poe sortimendist leiab jõulukaunistusi, mis toovad sinu koju ainulaadse detsembrikuu meeleolu.


Jõulukaunistused toas. Mida meie kliendid kõige sagedamini valivad?

Kõige tavalisem jõulukaunistus on loomulikult rikkalikult ehitud kuusk. Puule asetatakse värvilisi jõulukuule, glasuuriga kaunistatud piparkooke ja säravaid valguskette. Unustada ei saa ka olulist elementi ehk jõulutulesid. Neid saab kasutada ka mitte ainult kuuse kaunistamiseks – need on ka atraktiivne jõulukaunistus tuppa. Jõulutuled võivad olla suurepärane kaunistus, mida saab riputada näiteks seinale, akna ümber või asetada aknalauale. Kui soovid luua tähistaeva efekti ja rõõmustada pere pisemaid, kinnita valgustid lakke. Garanteerime, et efekt on muljetavaldav. Samuti tasub mõelda väikeste jõulukuuskede ja küünlajalgade ostmisele, mida saab panna lauale või aknalauale. Mainitud jõulukaunistused on kohustuslik element, mis ei saa sinu kodus puududa.


Jõulukaunistused aknal. Kuidas aknalauda loominguliselt kaunistada?

Jõulukaunistusi ostes tasub meeles pidada ka akende kaunistamist. Jõulutuled sobivad selleks suurepäraselt. Neid saab riputada nii maja sisse kui ka välja. Sel juhul peaksid ostma vabas õhus kasutamiseks mõeldud lambid. Toode peab olema veekindel ja vastupidav muutuvatele temperatuuridele, eriti külmale. Teine kaunistus, millele tasub panustada, on jõulukardinad. Meie e-poe sortimendist leiad erinevaid tekstiilitooteid, mis on saadaval mitmetes mustrites ja värvides. Kindlasti leiad jõuluakna kaunistusi, mis sobivad sinu kodu stiiliga. Garanteerime, et paar täiendust muudavad ruumi ja loovad tõelise jõulumeeleolu.


Jõulukaunistused laual. Mis ei saa jõululaupäeva õhtusöögi ajal puududa?

Jõululaupäev on jõulude kõige olulisem hetk. Kogu pere koguneb kaunilt kaetud laua taha. Seetõttu tasub hoolitseda iga väiksemagi detaili eest. Alustada tuleks sobivast, sündmusele vastavast laudlinast. Meie e-poe sortimendist leiad tekstiile, mis on saadaval paljudes erinevates suurustes. Neil kõigil on jõuludele iseloomulikud värvid. Kindlasti leiab igaüks endale sobiva toote, mis sobib nii laua mõõtmete kui ka muude tarvikute, näiteks salvrätikute värviga. Tasub mõelda küünlajala või jõuluküla ostmise peale. Sellised dekoratiivsed elemendid sobivad suurepäraselt lauale jõulukaunistuseks, mis rõõmustab paljusid pereliikmeid ja külalisi. Meie e-poest leiab ka palju muid kaunistusi, seega soovitame tutvuda kõigi saadaolevate toodetega.


JÕULUD JÕULUKUUSED JA AKSESSUAARID JÕULUTEKSTIILID

JÕULUKAUNISTUSED

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.