Jõulutekstiilid

Jõulutekstiilid


Jõulud on ukse ees ja sellega kaasnevad suured ettevalmistused: jõuluõhtu menüü paika panemine, lähedastele kingituste pakkimine, koristamine, kuuse ehtimine ja kodu kaunistamine. Kõik need ülesanded nõuavad palju aega ja vaeva, kuid nendega kaasnev õhkkond paneb neid tavaliselt hea meelega täitma. Mõned valmistavad kaunistused ise, teised aga ostavad valmis riidest jõuluehteid, millega saab kaunistada aknaid, laudu ja palju muid pindu vastavalt oma eelistustele ja maitsele. Selleks, et tekstiilid jõulude maagilisse õhkkonda sobituksid, tasub jälgida, et neis oleks selle pühaga alati seotud värvid ja talvemotiivid.


Ebatavalised jõulutekstiilid – ilu peitub detailides

Kahtlemata lisavad tubadesse hubasust talvise esteetikaga sobivad kardinad. Enamasti on need punased, kuid jõuluhõngu rõhutavad ka muud värvid. Piisab sellest, et neil on temaatilised mustrid. Veelgi enam, aknalauda saab kaunistada kardinatega sobivate tekstiilist salvrätikutega, luues nii esteetiliselt ühtse efekti. Jõuludel viibitakse ka lähedastega ühise laua taga. Tihti tekib küsimusi, millist jõulukangast laudlinaks valida. Kuigi mõned inimesed nõuavad valget värvi, on võimalus sellele lisada rõõmsaid värve. Ideaalne idee on sel juhul jõuluteemaline piklik laudlina. Lai valik jõuluteemalisi tekstiile muudab jõulukardinate või laudlinade jaoks sobiva materjali leidmise lihtsaks. Tänu sellele õhkub kodus jõulumaagiat, kui oodatakse esimese tähe taevasse ilmumist.


Universaalsed jõuluteemalised tekstiilid – kingiidee

Pole ideed jõulukingiks? Või äkki tähistab keegi teie lähedastest jõuluajal mõnda olulist tähtpäeva? Kui jah, siis on tekstiilist jõulukaunistused suurepärane valik maitsekaks kingituseks. Universaalsed, sobitudes nii klassikalisesse kui ka kaasaegsesse interjööri, lisavad neile õrnust ja võimaldavad luua soojuse ja maagiaga täidetud atmosfääri. Mis sobib kingitusena kõige paremini? Kindlasti jõuluteemaline laudlina, talvemustritega laudlina, sooja toidu lauaalused või köögirätikud. Talvine ilm ei soosi sageli kodust lahkumist, seega on õhtu raamatu või lemmiksarjaga palju ahvatlevam variant. Soe tekk, mis laseb end sooja sisse mässida, on ka suurepärane idee kingituseks. Veelgi enam, kvaliteetsed hoolikalt valmistatud jõulutekstiilid on peale praktilise funktsiooni ka esteetiliseks täienduseks sisekujundusele ja võluvaks kaunistuseks.


JÕULUSISUSTUS JÕULUPADJAD & PLEEDID

JÕULULAUDLINAD JÕULUKARDINAD JÕULUVOODI KÖÖGITEKSTIILID JÕULUDEKS

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.