Filter

0
 

SUVINE ALLAHINDLUS

Kuni 70% allahindlust

*Allahindlus juba arvestatud – kehtivad punased hinnad! Ei saa kombineerida allahindluskoodidega. H0innad kehtivad seni, kuni kaupa jätkub, aga mitte kauem kui 11.08.2024.

Ujumisriided

Reis mere äärde? Reis järve äärde? Või hoopis reis välismaale, kus saab nautida kaunist ilma ja hotelli basseini võlusid? Hoolimata puhkusevormist saab igale reisile kaasa võtta sobiva rannariietuse. Meie sortimendist leiab naiste kaheosalisi ujumisriideid ja trikoosid.


Naiste kaheosalised ujumisriided – sensuaalsus esikohal

Naiste kaheosalised ujumisriided sobivad naistele, kes eelistavad sellist tüüpi riideid ning soovivad rõhutada oma figuuri parimaid osi. Cellbesi e-poes on suur valik ujumisriideid – erinevas stiilis, suuruses ja värvitoonis. Cellbesi ujumisriided on funktsionaalsed ning mõjuvad enesetundele positiivselt, lastes nautida veemõnusid. Naistele, kes eelistavad rohkem paljastavamaid ujumisriided, pakume erinevaid kaheosalisi mudeleid. Neile naistele, kellele meeldivad pigem rohkem katvamad mudelid, pakume komplekte kõrge värvliga ujumispükstega. Sellised püksid rõhutavad puusi ja taljet ning on jalas väga mugavad. Naiste kaheosalised komplektid, mille pükstel on kõrge värvel, on populaarsed erinevate kehakujudega naiste hulgas. Pakume ka erinevaid rinnahoidjamudeleid, tänu millele saab kokku panna oma unikaalse ujumisriiete komplekti. Push-up-rinnahoidjad sobivad naistele, kes soovivad rindu tõsta ja toestada; samal ajal neile, kes eelistavad mugavust üle kõige, soovitame sportlikumaid mudeleid.


Naiste ujumistrikood – parim versioon klassikast

Naised, kes eelistavad üheosalisi ujumisriideid, leiavad need enda nõudmistele vastavad riideesemed Cellbesi e-poest. Üheosalised ujumisriided on populaarne alternatiiv kaheosalistele ujumisriietele. Osadel meie pakutavatel mudelitel on avaram dekoltee, teistel mitte. Jalaosad saavad olla veidi pikemad või lühemad. Rinnahoidjates olevad korvid stabiliseerivad rindu ning hoiavad need diskreetselt paigal ka aktiivsemal liikumisel. Kõik eelpoolnimetatud variandid on saadaval erinevates värvides ja mustrites. Naiste must ujumistrikoo? Loomulikult leiad selle Cellbesi e-poest! See on ju klassikute klassik. Või otsid midagi värvilist ja ekstravagantset? Pakume ka leopardi- ja lillemustrilisi variante. Valik on tõeliselt suur. Ujumisriiete peale sobib ideaalselt rannapareo või seelik. Erinevas vanuses naised hindavad seda riideeset kõrgelt pikkadel rannajalutuskäikudel käimiseks.


Kaheosalised ja üheosalised naiste ujumisriided – praktilised riideesemed

Ujumisriideid saab kasutada lõõgastumiseks kogu aasta vältel, mitte ainult suvistel puhkustel. Näiteks basseini-, spaa- või saunapuhkustel. Samuti on viimasel ajal väga populaarseks muutunud kalastamine. Ka selleks tegevuseks on ujumisriided vajalikud. Ujumisriided on valmistatud spetsiaalsetest materjalidest, mis kuivavad väga kiiresti ning nendes ujumine on väga mõnus. Kangad on keha vastas väga mõnusad ega ärrita nahka. Paljud mudelid sobivad ideaalselt ka šortside ja seelikuga kandmiseks ning näevad head välja ka kleidi või tuunika all kandes. Paljude ujumisriiete lõiked meenutavad aluspesu oma, seetõttu on nad ka sama mugavad. Meil leidub mudeleid laiade reguleeritavate õlapaeltega, lisaribaga rinna all ning haakkinnitusega.


Hoolime sellest, et iga klient leiaks sobivad ujumisriided endale meeldivas stiilis, värvitoonis ja suuruses. Seetõttu töötame selle kallal iga päev, et saaksime pakkuda võimalikult suurt sortimenti ujumisriideid. Me pakume väga ilusaid ja mugavaid naiste ühe- ja kaheosalisi ujumisriideid erinevates värvivariantides. Julgustame sind valima Cellbesi ujumisriideid, mis muutuvad kindlasti sinu uuteks lemmikuteks.


NAISED ÜLEMINE OSA ALUMINE OSA KLEIDID ÜLERIIDED

VABAAJA- JA TRENNIRIIDED ÖÖ- JA KODURIIDED AKSESSUAARID JALATSID

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.