Filter

0

Ratsaspordiriided ja ratsutamisriided naistele


Praktilised ratsariided naistele igaks ilmaks


Me teame väga hästi, et ratsasporti harrastatakse kogu aasta vältel olenemata ilmaoludest. Seetõttu on meie e-poe sortimendis nii õhukesi lühikese varrukaga pluuse, mis on head soojade ilmadega kui ka nokkmütse, mis kaitsevad pead intensiivse päikese eest. Kuid see pole veel kõik, sest pakume ka muud ratsatreeningriietust, mis on sobiv kandmiseks külmemate ilmadega. Nende hulgas leidub suleveste, kergeid jakke, mis kaitsevad efektiivselt külma eest, kuid samal ajal ei takista mugavalt liigutamist. Selline sortiment tagab selle, et leiad kõik vajalikud riided ratsaspordi harrastamiseks.

Naiste ratsariided – kõik vajalik ühest kohast

Et vastata oma klientide vajadustele, oleme hoolitsenud selle eest, et Cellbesist saaks osta ratsaspordiriideid väga paljudes erinevates suurustes – alates numbrist 34 kuni suuruseni 64. Klassikalise stiili austajatele pakume ühevärvilisi pluuse ja põlvpükse tagasihoidlikes värvides – must, pruun ja oliiviroheline, samal ajal naistele, kes armastavad silma paista, pakume erksaid värve ja dekoratiivseid mustreid. Me teame, et kõik naised on erinevad ning neil on erinevad nõudmised, millele meil on heameel vastata! Lisaks väga suurele naisteriiete sortimendile, on meil ka väga mugav e-poe süsteem. Paari mugava klikiga saab valitud tooted lisada ostukorvi ja kinnitada tellimuse. Juba mõne päeva pärast saadetakse sinu soovitud aadressile tellitud tooted.


Mitmekesine sortiment tähendab, et leiad kindlasti endale õiged naiste ratsaspordiriided. Me teame väga hästi, et see spordiala nõuab õigeid rõivaid, seetõttu pakume nii mugavaid põlvpükse kui ka ratsutamispluuse, mis lasevad hästi liikuda, samuti ka sooje fliisjakke ja veste. Tänu õigele riietusele saad kombineerida ideaalse komplekti treeninguks või hobiratsutamiseks metsas. Meie e-poe eesmärk on pakkuda naistele riideid, mis vastavad täielikult nende nõudmistele ning hoiavad tänu heale istuvusele ideaalselt ümber keha.

Cellbesi e-poest leiab igaüks endale midagi! Hoolimata sellest, kas oled alles ratsutamistreeningutega alustamas või sul on juba palju kogemusi. Pakume paljudes erinevates hinnaklassides tooteid, et sa leiaksid endale kiiresti ja lihtsalt esemed, mis ei ole üle sinu eelarve. Kõik pluusid, naiste põlvpüksid, vestid, ratsutamisjakid ja joped on korralikult kohandatud ratsaspordiks, kuid peale selle on need ideaalsed rõivad igapäevaseks kandmiseks ja sobivad ka erinevate komplektide stiliseerimiseks.

Naiste ratsariided on valmistatud trikotaažist, mis juhivad niiskuse nahalt eemale ja hoiavad naha kuivana isegi pärast intensiivset treeningut. Pluusid ja põlvpüksid on väga elastsed tänu millele nad ei takista liikumist ning samal ajal sobivad ideaalselt figuuriga.

Naised Üleriided Ratsapüksid Ratsa džemprid Koerte tooted

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.