Filter

0

Kas valida üleni valge või elegantse pitsiga naiste topp? Meie e-poest leiab erinevaid naiste T-särgi ja toppide mudeleid nii argi- kui ka pidupäevadeks. Naiste õlapaeltega topp on klassikaline verisoon elegantsest naiste alusrõivastusest. Naiste topid ja T-särgid, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, teenivad kandjaid pikki aastaid ning sobivad erinevate riietuste juurde – nii kontorisse, peole kui ka koju. Paar klassikalist topivarianti tasub kindlasti garderoobi valida, sest neid saab kanda erinevate riidekomplektide juures.

 

Varrukateta topp – naiste garderoobi must have 

Varrukateta topp on üks kõige universaalsematest riideesemetest naiste garderoobis. See võib mängida riietuse juures pearolli või moodustada harmoneeruva duo bleiseri või pintsakuga. Delikaatsetest kangastest valmistatud naiste valged topid on suurepärane valik ärikohtumistele, sest sobivad ideaalselt jaki alla. Neutraalsed topid sobituvad hästi nii argisema kui ka pidulikuma komplekti juurde. Moodsa naiste pitstopi abil saab elegantsel viisil luua nii argiseid kui ka formaalseid komplekte. Sellises stiilis särktopid meeldivad kindlasti romantilise stiili austajatele ning teevad komplimendi igale eklektilisele riidekombinatsioonile. Naiste topid mängivad väga suurt rolli iga naise garderoobis, nii et tasub investeerida mitmesse erinevasse mudelisse, mida saab erinevatel sündmustel kanda. 


Naiste pitstopid – elegantne iga päev 

Trikotaažpits on populaarne dekoratsioon, mida kasutatakse nii aluspesul, riietel kui ka aksessuaaridel. Seda tüüpi kaunistus ei lähe iial moest, nii et on igati hea plaan investeerida vähemalt ühte naiste pitstoppi, millel on pikad või lühikesed varrukad. Selline elegantne naiste topp moodustab kauni kombinatsiooni neutraalset värvi klassikaliste pükste või veidike pidulikuma komplekti pliiatsseelikuga. Punane või mõnes teises kirkas värvitoonis naiste topp elavdab igapäevast riietust, lisades sellele romantilise aktsendi. Meie e-poest leiab palju erinevaid topimudeleid, millel on kaunistuseks kasutatud pitsi. Iga naine leiab just endale sobiva variandi, mida saab kombineerida oma lemmikpükste või -seelikuga. Naiste topid – lühikesed ja klassikaliselt pikad – ootavad meie e-poes. 


Elegantne naiste topp – praktiline ja universaalne 

Naiste valge õlapaeltega topp sobib peaaegu igasuguse riietuse juurde baasesemena. Pintsaku ja lihtsate teksapükste või pükste juurde sobib ideaalselt kvaliteetne topp või T-särk. Naiste garderoob ei oleks täiuslik ilma toppideta. Naiste õlapaeltega toppe võiks garderoobis olla igas värvitoonis, sest nii leiab riietuse juurde alati parima variandi. Meie e-poest leiab väga mitmekesise valiku erineva viimistluse ja värvitoonidega tanktoppe. Väga elegantse komplekti saab, kui dekoratiivsete aksessuaaridega naiste topp, mis näeb välja nagu pidulik pluus, kombineerida laiade pükste või šifoonseelikuga. Soovitame oma klientidel valida šiki karakteriga elegantsed topid nii lühikeste kui ka pikkade varrukatega. Naiste õlapaeltega topid on ühed universaalseimad riideesemed. Need on naiste riidekapi baaselemendid ning mitmes mõttes asendamatud esemed. Naiste lühikesed topid, ehk praegu populaarsed crop-topid, ning pikad elegantsed dekoratiivsete elementidega topid, on universaalsed ja väga mugavad. Nendest piisab, et luua ilus ja moodne komplekt pükste, seelikute, jakkide või bleiseritega. Kutsume sind tutvuma Cellbesis müüdavate ilusate naiste toppide ja T-särkide mitmekesise valikuga.


TOPID JA T-SÄRGID T-SÄRGID SÄRGID MULTIPAKK TOPID JA T SÄRGID


Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.