Filter

0

Naiste pluss-suuruses teksapüksid: suured numbrid pluss-suurustele

Mugavad püksid, mis rõhutavad figuuri kõiki eeliseid ja varjavad samal ajal optiliselt selle puuduseid? Seda tüüpi mudelid on saadaval meie Cellbesi veebipoes. Naiste teksad on eriti rikkalik tootekategooria. Meie veebisaidilt saab hõlpsasti osta pluss-suurusi kuni numbrini 64. Pakume pidevalt täienevat naiste teksapükste valikut pluss-suuruses, et iga daam leiaks oma figuurile ideaalselt sobivad püksid.Mugavad naiste pluss-suuruses teksad

Kõik meie veebipoes pakutavad naiste teksad pluss-suurusele on loodud selliselt, et oleks tagatud kandmismugavus. Veelgi enam, iga püksipaari lõige on hoolikalt läbi mõeldud. Tänu sellele rõhutavad meie pluss-suuruses naiste teksad figuuri eeliseid ning samal ajal peidavad optiliselt kõik puudused.

Naiste teksamudelite valik meie veebipoes on nii suur, et iga naine leiab endale just tema figuuritüübile ideaalselt sobiva mudeli. Pakume nt sirge säärega pükse, alt laienevaid või kogu pikkuses liibuvaid mudeleid. Cellbesis pakutavaid teksapükse eristavad veel võimalus valida kõrge ja madala vöökoha, pükste pikkuse, aga ka nende värvide üle. Pükste pluss-suurused ning pehmed ja elastsed materjalid võimaldavad igal meie kliendil leida mudeli, milles ta tunneb end kaunilt ja ennekõike mugavalt.Kuidas leida õigeid teksaseid?

Täiuslike naiste teksade valimisel tuleb arvestada mitme aspektiga. Meie pükste pluss-suurused on mõeldud erinevat tüüpi figuuridele. Et leida konkreetsele figuurile kõige paremini sobiv mudel, tasub keskenduda õige lõike valikule. Kitsaste säärtega naiste pluss-suuruses teksad sobivad suurepäraselt naistele, kelle jalad on saledamad. Seda tüüpi püksid koos oversize-pluusiga rõhutab suurepäraselt sääri ja peidab optiliselt kõhupiirkonna kumerused.

Kui aga reied on täidlasemad, võivad naiste pluss-suuruses teksapüksid, millel on alt laienevad sääred, olla hea valik. Sellisel juhul säilivad keha proportsioonid. Tähelepanu tasub pöörata ka värvidele – tumedad mudelid muudavad jalad optiliselt saledamaks.Pluss-suuruses naiste teksad

Cellbesi e-poe sortimendist leiad nii klassikalisi pluss-suuruses naiste teksapükse, kui ka uudseimatest trendidest inspireeritud mudeleid. Võimalus valida paljude mudelite vahel tähendab, et iga klient leiab endale pluss-suuruses püksid, mis sobivad ideaalselt tema figuuriga ja rõhutavad kõiki tema tugevaid külgi ning tasakaalustavad optiliselt proportsioone.

Tule tutvu Cellbesi sortimendiga!

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.