Filter

0

Pluss-suuruses seelikud: suured numbrid pluss-suurustele

Naiste mood on igavene kompromissiotsing stiilse, ilusa ja huvitava ning lihtsalt mugava riietuse vahel. Pluss-suuruses seelikud on väga mitmekülgsed rõivaesemed, mis on ideaalne baas ametlikuks, suviseks või õhtuseks riidekomplektiks. Meie e-poest leiad suure valiku erinevate lõigete, mustrite ja värvidega seelikuid, milles tunned end mugavalt, moekalt ja kaunilt. Vaata, millele tähelepanu pöörata ja mida tasub endale mudelit valides meeles pidada.Originaalsed seelikud, suured suurused, rikkalikud värvid

Igal naisel on erinev stiil, talle meeldivad erinevad värvid ja ta tunneb end hästi erinevates lõigetes. Seetõttu pakume suurt valikut pluss-suuruses seelikuid. Meilt leiad mustad klassikud, kaunid pluss-suuruses plisseeritud seelikud, aga ka teksakangast, pikad, lühikesed, kitsad, laienevad ja avarad mudelid. Saad valida erinevates värvides ühevärvilisi mudeleid või valida täppide, lillede või muude huvitavate mustritega versioone. Kõige tähtsam on see, et tunneksid end hästi, ilusana ja mugavalt.

Riiete kombineerimisel tasub tähelepanu pöörata ka nende õmblustöö kvaliteedile. Meie pakutavate seelikute eelistel on rohkem aspekte kui lihtsalt nende pluss-suurused. Cellbes on e-pood, mis pakub kõrgeima kvaliteediga tooteid, mis on loodud igapäevast mugavust silmas pidades. Tutvu kohe kogu tootevalikuga ja pane kokku oma uus lemmik pluss-suuruses komplekt.Millele tasub pluss-suuruses seelikuid valides tähelepanu pöörata?

Internetist riiete valimine võib olla tõhus ja lõbus. Selle protsessi hõlbustamiseks soovitame, millele tähelepanu pöörata, et ostlemine õnnestuks. Ideaalne pluss-suuruses seelik võimaldab täielikku liikumisvabadust, on nahale meeldiv, rõhutab naise figuuri eeliseid ja paneb Sind tundma enesekindlamalt, meeldivamalt, kaunimana. Uuri lähemalt, mida veel tasub meeles pidada:

• kui Sulle ei meeldi nööbid ja tõmblukud ümber vöökoha – vali kummipaelaga seelik;

• vali õige suurus – loe juhendit ja vali see suurus, mis on Sinu mõõtudele kõige lähemal. Liiga suur või liiga väike seelik ei ole iga päev mugav;

• vali oma figuurile sobiv lõige – suur valik pluss-suuruses naiste seelikuid võimaldab lõiget oma figuuri järgi kohandada;

• tutvu materjaliga – meie kodulehelt leiad ökoloogilistest materjalidest seelikud – õhukesed mudelid soojadeks päevadeks õhukestest kangastest ja soojemad-jäigemad mudelid külmemateks päevadeks.

Juhindudes oma stiilist ja pidades neid mõningaid asju meeles, leiad kindlasti endale sobivaima seeliku.Moenipid pluss-suurustele, mida peaksid teadma

Suuremaid riideid kandvatele naistele pühendatud mood on täis huvitavaid stiilinippe. Kui oled huvitatud moekatest ja pluss-suuruses seelikutest, siis soovitame, milliseid mudeleid tasub kaaluda.

Kõige universaalsemad on A-lõikelised mudelid. Tegemist on lõikega, mis tasakaalustab edukalt keha proportsioone ja salendab puusi. Selle lõikega õhulised pluss-suuruses plisseeritud seelikud lisavad igale mudelile kergust. Teadlikult saab katsetada ka pikkusega. Pikk seelik rõhutab peensust, stiili ja elegantsi, lühike seelik näeb seksikas ja naiselik välja. See-eest üle põlve olev mudel – salendab kaunilt jalgu. Meie veebipoest leiab palju mudeleid, mis aitavad Sul luua komplekti igapäevaseks kasutamiseks ja erilisteks sündmusteks.

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.