• Naistele suuruses 34 – 64
 • meestele suuruses S – 8XL
 • Min. tellimuse väärtus €20

Naiste pluss-suuruses püksid: suured numbrid pluss-suurustele

Hästi istuv ja kvaliteetsetest materjalidest õmmeldud ning samal ajal visuaalselt atraktiivsed ja praegustele moesuundadele vastavad püksid on paljude naiste riidekapi põhivara. Pole ka ime – need sobivad nii äri-, argi- kui õhtukomplektidesse, luues ühtse terviku teiste riideesemete ja lemmikaksessuaaridega. Meie e-poe sortimendist leiab palju tähelepanuväärseid tooteid, sealhulgas naiste pluss-suuruses pükse, millele see tootekategooria on pühendatud. Kutsume Sind tutvuma saadaolevate mudelitega!Mis eristab meie tooteid?

Cellbesist naiste pluss-suuruses pükste ostmine on seda väärt mitmel põhjusel. Esiteks, kui otsustad neid meie e-poest osta, võid olla kindel kõrges kvaliteedis. See kehtib nii õmblemisel kasutatavate kvaliteetsete materjalide, täpse õmblustöö, tähelepanu pööramisele igale väikseimale detailile kui ka väga hea teenindustaseme kohta. Meie tooted on mõeldud kõigile inimestele, kes hindavad riiete mugavust ja head väljanägemist. Meie sortiment rõõmustab nii klassikaliste ja universaalsete rõivaste austajaid kui ka ekstravagantsuse pooldajaid. Lisaks klassikalistele variantidele pakume ka naiste kõrge vöökohaga pükse. Suured suurused sobivad täiuslikult Sinu kehatüübi ja mõõtmetega. Mille poolest erinevad naiste kõrge vöökohaga püksid klassikalistest variantidest? Nagu nimigi ütleb, on need disainitud, seejärel välja lõigatud ja õmmeldud nii, et need sobiksid hästi kõhuga. Tänu sellele on need jalas maksimaalselt mugavad ja annavad täieliku liikumisvabaduse, kusjuures pükste alla vajumisest põhjustatud ebamugavustunde pärast ei pea muretsema. Ja sellist mudelit on saada ka suurtes suurustes!Millega kombineerida pükse, et väljanägemine oleks huvitav?

Kaasaegne mood ei tunne piire. See on oluline, sest riietumisstiil on üks eneseväljendusvõimalusi. Seetõttu ei saa stiliseerimisel olla vanusest, kehatüübist või kehasuurusest tulenevaid piiranguid. Seetõttu püüame oma sortimendi teha kõigile sõbralikuks – olenemata maitseerinevusest, individuaalsetest eelistustest või ootustest. Edu võti on seega mitmekesine sortiment – selline, mis vastab igaühe vajadustele ja võtab arvesse kõiki moe-eelistuste erinevusi. Pluss-suuruses naiste püksid on vaid üks paljudest tootekategooriatest, mis on mõeldud moodi hindavatele naistele. Garanteerime, et need näevad jalas suurepärased välja koos elegantse triiksärgi, vabaajapluusi, T-särgi, polo, kampsuni ja kardiganiga. Koos Sinu lemmikehetega loovad need ainulaadse komplekti, mis peegeldab täiuslikult Sinu individuaalsust ja ainulaadsust. Nagu näed, on palju põhjuseid, miks meie pakutavad püksid Sinu garderoobis peaksid olema. Kõrge vöökohaga mudel suures suuruses? Meie sortimendist leiad kõik vajaliku.

Soovime Sulle edukat pluss-suuruses naiste pükste ostu. Garanteerime, et valitud mudelitest saavad Sinu lemmikud!

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Internet worldEesti e-kaubanduse liit

Cellbesist

Klienditeenindus

 • 64 54 444

 • Cellbes,
  postkast 484,
  10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

 • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
 • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
 • 14-päevane tagastusõigus.