Filter

0

Naiste pluss-suuruses särgid ja pluusid: suured suurused

Pluusid ja särgid on kõige mitmekülgsemad naiste riided – loomulikult kohe kuulsa väikese musta kleidi järel. Need võimaldavad Sul luua erinevaid riidekomplekte ja kohandada neid konkreetseteks sündmusteks. Naiste pluss-suuruses pluuse ja särke saab kanda mitmel viisil, olenevalt meie vajadustest, eelistustest ja stiilist. Uuri täpsemalt, millele tähelepanu pöörata endale riideid valides.Mida meeles pidada pluss-suuruses naistesärkide ostmisel?

Meie e-poest leiad riideid igale figuurile. Kui otsid moekaid naiste pluss-suuruses särke, oled jõudnud õigesse kohta. Õigesti valitud mudelid aitavad Sul rõhutada Sinu figuuri tugevaid külgi ja luua täiuslikud kehaproportsioonid.

Esiteks reguleeri suurust. Särk peaks istuma hästi rinnaosal, ilma kangast liigselt venitamata. Kui Sul on suuremad rinnad ja oled huvitatud pluss-suurustes naiste pluusidest, vali avatud õlgadega mudel. Need aitavad tasakaalustada keha üla- ja alaosa proportsioone ning rõhutavad Sinu naiselikkust. Väikese rinnaga pluss-suuruses naistele soovitame V-kujulise lõikega särke, mis muudavad büsti optiliselt suuremaks.

Samuti tasub tähelepanu pöörata konkreetse mudeli pikkusele. Ideaalis peaks särk ulatuma vähemalt pooleni puusadest. Miks? Tänu sellisele pikkusele väldid kõhu ja puusade liigset eksponeerimist ning lisad väljanägemisele kergust. Loomulikult on saadaval ka pluss-suuruses naiste särgid, mis ulatuvad üle tagumiku või põlvedeni. Kõik sõltub Sinu eelistustest ja sellest, mida soovid rõhutada ja näidata.Naiste pluss-suuruses pluusid – kaelus loeb

Kurvikad inimesed saavad meie e-poest valida erinevate lõigete, värvide ja mustritega rõivaste vahel. Otsides naiste pluss-suuruses pluuse argipäevaks, tööle või erilisteks puhkudeks, tasub tähelepanu pöörata kaelusele:

 • V-kuju pikendab optiliselt kaela ja lisab komplektile stiilsust;
 • paatkaelus võimaldab õrnalt rõhutada rinnaosa ja optiliselt laiendada õlgu, et mõjutada figuuri proportsioone;
 • ümbrik-kaelus kujundab samuti rinnaosa ja on väga elegantne;
 • ümar kaelus – universaalne kaelus, mis sobib paljude siluettidega;
 • U-tähe kujuline, nagu V-kaelus, pikendab optiliselt kaela ja paljastab peenelt rinnaosa.

Konkreetse kaelusekuju valik sõltub individuaalsetest eelistustest, stiilist ja olukorrast. Näiteks ümbrik-kaelus näeb ametlikul õhtusöögil või ärikohtumisel parem välja kui ümmargune. Teisest küljest on sügavam V-lõige ideaalne kohtinguks või õhtuks sõpradega.Pluusid ja särgid Cellbesi e-poes

Olenemata sellest, kas eelistad avaramaid või kitsamaid lõikeid – Cellbesi e-poest leiad tooteid enda jaoks. Pakume suures valikus pluss-suuruses naiste pluuse. Erinevad värvid, mustrid ja lõiked võimaldavad Sul leida endale mudeli igaks elujuhtumiks.

Kas Sulle meeldivad õhulised ja õhukesed materjalid? Kas oled kampsunite ja soojade riiete fänn? Või äkki meeldib Sulle osta ökoloogilistest materjalidest riideid? Tutvu meie naiste pluss-suuruses särkide ja pluuside sortimendiga, et tunda end mugavalt, kaunilt ja moekalt.

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

 • 64 54 444

 • Cellbes,
  postkast 484,
  10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

 • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
 • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
 • 14-päevane tagastusõigus.