Filter

0

Naiste pintsakud ja jakid: suured numbrid pluss-suurustele

Kas Sulle meeldib kanda elegantseid riideid? Kas tunned end kõige paremini Sinu kehaga hästi sobivates riietes? Otsid dressipluuse ja dresse, kuigi eelistad jakke? Kui vastasid jaatavalt, meeldib Sulle kindlasti meie Cellbesi veebipoe sortiment. Selles tootekategoorias pakume ainulaadseid pluss-suuruses naiste jakke ja bleisereid, milles on ühendatud kõik parim – suurepärane kvaliteet, ajatu välimus ja ilmekad värvid. Tutvu meie tootevalikuga ja veendu, et Sinu garderoobis oleks elegantsed riided igaks elujuhtumiks. Kutsume Sind ostlema!Millised jakid on Cellbesi sortimendis?

Aastatepikkune kogemus on võimaldanud meil väga hästi tundma õppida nii kaasaegse naise ootusi kui ka vajadusi. Siiani arvasid, et pluss-suuruses jakkidel pole võimalust hea välja näha? Pärast meie sortimendiga tutvumist muudad kindlasti meelt. Kas oled huvitatud pluss-suuruses naiste kostüümist? Või äkki jakk või bleiser suures suuruses? Saad neid kombineerida teksade või viisakate pükstega. Cellbesis saad hõlpsasti luua ainulaadse stiili.

Meie e-poest leiad nii taljes pluss-suuruses naistejakke kui ka oversize-lõikelisi variante. Panusta variandile, milles tunned end mugavalt. Arvestades, kui palju stiilivõimalusi meie riietevalik loob, ei pea kindlasti piirduma vaid ühe variandiga.Avasta kõik meie pluss-suuruses jakid

Kas Sulle meeldivad naiste jakid ja kannad pluss-suurust? Meie sortiment sisaldab erinevate lõigetega riideesemeid. Ühine on aga asjaolu, et nende valmistamisel on pööratud tähelepanu detailidele ja kasutatud kvaliteetseid materjale. Kui valid meie pluss-suuruses bleiseri või jaki, ei pea Sa muretsema, et see on valik vaid üheks hooajaks. Suurepärane õmblustöö ja kvaliteet tagavad, et need teenivad Sind pikka aega. Kas Sulle meeldib musta või beežiga klassika? Või äkki hoopis ei meeldi vaoshoitud värvid? Vali oma lemmiktooni pluss-suuruses jakk. Oleme veendunud, et meie juurest leiad riideid, milles tunned end fantastiliselt.

Teame Cellbesis, et suurtes suurustes naiste jakid on väga populaarsed, mistõttu hoolitsesime selle eest, et pakkuda klientidele võimalikult palju ainulaadseid mudeleid. Panusta kvaliteetsetele materjalidele ja naudi jakke, mis Sinu riietumisel kahtlemata tähelepanu köidavad. See riideese on hitt nii kevadel kui ka sügisel. Kutsume Sind südamest tootevalikuga tutvuma ning tellimusi esitama!

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.