Filter

0

Rannakleidid


Suvi on aeg, mida oodatakse kogu aasta vältel. See on ühemõtteliselt seotud päikese, soojuse ja puhkusereisidega. Viimaseid seostatakse veega, sest see on koht, kust saada kuuma eest jahutust. Pikalt oodatud puhkusele mere või järve äärde on hea kaasa võtta klassikaline komplekt: rannarätik, peakate ja rannakleit. Need õhulised, kerged ja värvilised riided on uskumatult mugavad ja nendes on hea liikuda. Kui oled samuti puhkusekomplekti kokku panemas, tutvu rannakleitide valikuga, mida Cellbesi e-poest leida võib. 


Õhulised rannakleidid – suve ja lõõgastuse sümbol 

Rannakleidid on ühed neist riideesemetest, mida on lõbus osta. See tähendab, et tuleb suvi ja saabub kauaoodatud puhkus. Kui päev on pikk ja päike lõõmab, eelistad ilmselt erksaid värve ja kirjuid mustreid. Seetõttu on rannakleidid kõige sagedamini erksatoonilised, lillemustrilised ja eelkõige kergetest õhulistest materjalidest valmistatud. Ühest küljest lisavad rannakleidid suvisele stiilile võlu, teisalt aga pakuvad mugavust, mistõttu on nii oluline, et need oleksid valmistatud pehmetest õrnadest kangastest. Sellise kleidi saab lihtsa liigutusega ujumistrikoo peale panna või muretult kotti visata, sest see ei võta palju ruumi. 


Lühikesed ja pikad rannakleidid – vali oma lemmiklõige 

Puhkusele mõeldes loodud kleitide lõiked on väga mitmekesised. Väga populaarsed on lühikesed rannakleidid – need paljastavad lisaks kätele ka jalad, mis on kindel eelis, kui soovid oma sääri päevitada. Kui eelistad end päikese eest kaitsta ja samal ajal väga stiilne välja näha, pööra tähelepanu pikkadele rannakleitidele. Rannariiete lõiked võivad olla väga mitmekesised. Mõned neist on minimalistlikud ühevärvilised tuunikad, teised rõõmustavad kaunistuste ja mustritega. Bohostiilis rannakleidid on viimasel ajal väga moes. Neid iseloomustavad pits, tikandid, volangid ja vaba hipilik õhkkond. Suvekleidid ei võta garderoobis ega puhkusepagasis palju ruumi, seetõttu võib naiste riidekappidest sageli leida mitte ühe, vaid mitu eksemplari. Seejärel saab vaheldumisi kanda tagasihoidlikumat ja mustriga kleiti. 


Rannakleidid Cellbesi e-poest 

Cellbesi e-pood pakub erinevat tüüpi rannakleite: bohostiilis, klassikalisi, pikki rannakleite ja nende lühikesi variante. Valida saab lühemate ja pikemate varrukatega või õlapaeltega mudelite vahel. Olenemata sellest, kas eelistad lühikesi rannakleite või pikki õhulisi ja jalgu katvaid kleite, leiad Cellbesi e-poest ideaalsed variandid suveks. Samuti saad valida erinevate stiilide ja värvide vahel – pastelltoonid, mustad või värvilised mustrid. Oleme veendunud, et need vastavad ka kõige kõrgematele nõudmistele. Soovitame tutvuda Cellbesi rannakleitide sortimendiga. Tähista suve koos Cellbesiga!


KLEIDID MIDIKLEIDID LÜHIKESED KLEIDID MAKSIKLEIDID

PEOKLEIDID TEKSAKLEIDID

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.