• Min. tellimuse väärtus €20
  • Naistele suuruses 34 – 64, meestele suuruses S – 8XL

Salvestatud esemed

Salvestatud esemete laadimine...

Minimeeriv rinnahoidja

Paljud naised ei pea oma suuri rindu välimuse juures plussiks. See põhjus ei pruugi olla ainult nende väljanägemises, vaid faktis, et naised ei leia lihtsalt õiges suuruses korrektselt toestavat rinnahoidjat, mistõttu peavad nad kannatama näiteks seljavalusid. Oleme kõik kuulnud push-up-rinnahoidjatest, kuid kas teadsid, et on olemas ka rinnahoidjaid, mis vähendavad visuaalselt rindu? Loomulikult on jutt optilisest efektist koos sobiva toega, mida pakuvad nn minimeerivad rinnahoidjad. Cellbesis on suur valik seda tüüpi mudeleid. Meie e-pood on koht, kust leiab iga kuju ja suurusega rindadele sobiva rinnahoidja.


Rindu minimeerivad rinnahoidjad – kellele need on mõeldud?

Rindu minimeerivad rinnahoidjad on ideaalsed neile naistele, kel on siiani olnud raskusi tavasuuruses rinnahoidjatesse mahtumisega. Samuti peaksid seda tüüpi mudeli hankima naised, kellel esineb terviseprobleeme, nagu peavalu ja lülisamba valud, mis on põhjustatud varasemast valest rinnahoidja valikust, mis ei taganud piisavat tuge rindadele. Meie e-pood Cellbes on koht, kust leiad suure valiku rinnahoidjaid, mis vähendavad optiliselt rinnakorvi lausa ühe suuruse võrra. Lisaks tagavad need korraliku toestuse ja hoiavad rindu kogu aeg ühes asendis. Nii et kui sul on kunagi esinenud mõni ülalmainitud probleem või soovid oma rinnapartii visuaalselt väiksemaks saada, et oma figuuri proportsioone ühtlustada, tutvu kindlasti meie toodetega ja varu oma pesusahtlisse rinnahoidjad, mis optiliselt vähendavad rindu ning mis sobivad sulle ideaalselt.


Rindu minimeerivad rinnahoidjad – mis neid iseloomustab?

Rinnahoidja, mis vähendab rindu, peab ühel ajal kombineerima paljud olulised omadused. Seda tüüpi rinnahoidjat eristatakse tavaliselt järgneva järgi:

· lisatugevdus külgedel, et vältida rinna kontrollimatut liikumist,

· laiad ja reguleeritavad õlapaelad, mis pakuvad selgroole väärtuslikku tuge,

· korralikult vormitud korvid, mis hoiavad rindu kuni kõrguseni, mis tagab stabiilse toe ja esteetilise välimuse,

· tugevdatud topelthaak-kinnitus täiendava toe tagamiseks,

· pehmed tugikaared, mis ei torgi, vaid rõhutavad ja toetavad kaunilt rinnaosa.


Mõnedel rindu optiliselt vähendavatel rinnahoidjatel pole polsterdatud korve, seega ei tekita need lisamahtu. Kui aga oma rinnakuju vajab sel moel esiletõstmist, on sellised mudelid ka Cellbesi valikus olemas. Tänu sellele on igal naisel võimalik leida nii lõikelt kui ka välimuselt ideaalselt sobiv rinnahoidja.


Optiliselt rindu vähendavad rinnahoidjad – kaunis välimus ja praktiline otstarve

Kui seni võis arvata, et rindu vähendavad rinnahoidjad sobivad oma iseloomuliku disaini tõttu ainult riiete all kandmiseks ega saa atraktiivsed välja näha, ei saa miski olla tõest kaugemal. Seda tüüpi rinnahoidjad, mis on Cellbesi e-poes saadaval, on nagu klassikalised rinnahoidjad huvitavate kaunistuste ja kaunite pitsidega. Mõnedel mudelitel on lisaks 3D-alustraadid, mis toestavad rindu veelgi paremini. Kindlasti on tähelepanuväärne ka see, et rinda vähendavate rinnahoidjate metallosad on niklivabad. Me Cellbesis hoolitseme selle eest, et iga meie sortimendis olev rinnahoidjamudel paneks naised end selles mugavalt ja atraktiivselt tundma.

Julgustame toodetega tutvuma ja pakkumist kasutama!


RINNAHOIDJAD PUSH-UP-RINNAHOIDJAD T-SÄRGI RINNAHOIDJAD TUGIKAARTETA RINNAHOIDJA

VORMITUD RINNAHOIDJA SPORDIRINNAHOIDJAD TUGIKAARTEGA RINNAHOIDJAD NÄHTAMATU JA ÕMBLUSTETA

MULTIPAKK

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Internet worldEesti e-kaubanduse liit

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.