Klienditeenindus

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele
Tamaris

Nahkkingad

€59.95

Stiilipuhtad ja alati ajakohased nahkkingad Tamariselt. Libikud, mida tänu nende praktilistele omadustele on mugav kanda nii tööl kui ka peol. Kontsa kõrgus u 7 cm, platvormosa u 1,5 cm. Pealsed nahast. Sisekülg tekstiilist/sünteetikast. Sünteetikast välistald.
NB Suuruse poolest veidi väiksem mudel, kahe suuruse vahel olles soovitame valida suurema suuruse. Touch-It-funktsioon kohandab pehmet talda alati keha kaalule, järgides ühtlasi jala kuju. Tänu sellele tundub king jalas eriti mugav ning pikem jalgelolek ei väsita jalgu.

Kingade põrutusvastane funktsioon tagab mugavuse kogu päevaks, hoolimata veidi kõrgematest kontsadest. Komprimeeritud õhk ja stabilisaatorid kontsa sees summutavad sammupõrutust kuni 50%. See kaitseb selgroogu, leevendades pikemas perspektiivis koormust kogu seljale, mis lubab teil kanda oma kõrgekontsalisi lemmikjalatseid kogu päeva ilma vähimagi jalavaluta.

Libisemisvastane tehnoloogia tagab talla hea haarduvuse.

Kommentaarid ja küsimused