• Naistele suuruses 34 – 64
 • meestele suuruses S – 8XL
 • Min. tellimuse väärtus €20

Vabas õhus Liljeholmenis

Kas on midagi kaunimat ilusast naisekehast, millest õhkub enesekindlust ja tugevust? Me armastame kõiki vorme ja soovime näidata, et meie riided sobivad igasugustele kurvikustele. Seepärast saavad meie kollektsioonide modellideks tavalised imetabased naised. Saage tuttavaks – meie kevadise hooaja moesaadikute nelik!

Cellbes

Izabelle Holm Mutumba

Vanus: 28. Suurus: 48. Amet: lasteaiaõpetaja ja kostüümikunstnik/õmbleja. Mina kolme sõnaga: loov, pühendunud ja hooliv. Mu kaunim kehaosa: minu pikkus ja mu kurvikus. Elumoto: tee rohkem seda, mis muudab sind õnnelikuks.

Cellbes

Anna Ljungblad

Vanus: 46. Suurus: 36/38. Amet: eelkooliõpetaja. Mina kolme sõnaga: positiivne, ambitsioonikas ja rõõmus. Huvid: sõbrad ja trenn, armastan trenni teha. Mu kaunim kehaosa: olen oma proportsioonidega päris rahul

Cellbes

Elisabeth Sandin

Vanus: 52 Suurus: 38/40 Amet: stjuuardess. Minu tugevus: elu nautimine, reisimine, söömine ja mõnulemine. Kehaosa, millega olen väga rahul: mulle meeldivad mu juuksed, nii nende värv, pikkus kui ka paksus!

Cellbes

Anna Zellman

Vanus: 60. Suurus: alakeha 40, ülakeha 44. Amet: ettevõtja. Mina kolme sõnaga: rõõmus, hooliv ja eesmärgikindel. Mu kaunim kehaosa: minu silmad. Elumoto: naudi, naera ja ära hooli põhimõtetest.


Enne fotosessiooni

Meie fotosessioon leidis aset kõige külmemal ajal detsembrikuus. Polnud lihtne leida teemat, mis sobiks kokku koroonaaegse distantsihoidmise ja turvalisuse nõuetega, aga me ei heitnud meelt. Panime pead kokku ja leidsime teema, mis sobis suurepäraselt – vabas õhus Liljeholmenis!

Tule ja vaata, kuidas karged hommikud Liljeholmi silla all saavad imeliste värvide abil ja suure naeru saatel kevadootuse varjundi!

Kulisside taga

Cellbes teeb üleriigilist kampaaniat #meieolemecellbes juba kuueteistkümnendat korda. Sel korral saabusime Liljeholmenisse. Ühe päeva jooksul ja kahes suures bussis tegelevad meie modellidega professionaalsed stilistid.


„Ma pole kunagi varem modell olnud, nii et see on minu jaoks midagi päris uut“, räägib Anna Z.

„See on uskumatu luksus tulla siia kahvatu ja väsinud silmadega ning muutuda proffide käe all muinasjutuprintsessiks“, lisab Elisabeth.

„See on olnud minu väike unistus ja ma olin nii õnnelik, kui mind välja valiti. Minu jaoks on oluline näidata, et ka veidi suurema suuruse kandja võib olla modell, ei pea olema tingimata piitspeenike, võimalik on ka muudmoodi“, arutab 28-aastane Izabelle.

„Küllap on iga naise unistus näha oma parima väljanägemisega ennast“, arvab Anna L.

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Internet worldEesti e-kaubanduse liit

Cellbesist

Klienditeenindus

 • 64 54 444

 • Cellbes,
  postkast 484,
  10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

 • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
 • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
 • 14-päevane tagastusõigus.