Tüdrukute nädalalõpp Västervikis

Seekordne reklaamikampaania ”#meieolemecellbes” on järjekorras seitsmeteiskümnes. Tegemist on kampaaniaga, mille raames saavad meie riiete modellideks neli tavalist naist. Meie jaoks on see iseenesest mõistetav. Me armastame misiganes vormis naiselikku keha ja seetõttu peabki meid esindama täiesti tavaline naine. Sel sügisel on Sul võimalik tutvuda Ramona, Lillemori, Caroline’i ja Emmyga. Meie oleme põnevil!

Cellbes

Ramona Cipolloni

Vanus: 37. Suurus: S/M. Minu kaunim kehaosa: pihaosa. Mina kolme sõnaga: I’m a rebel. Kui ma oleksin loom, siis oleksin: kameeleon, armastan mitmekesisust.

Cellbes

Emmy Aldenfors

Vanus: 29. Suurus: 36-38. Minu kaunim kehaosa: istmik. Mina kolme sõnaga: lõbus, julge ja hooliv. Kui ma oleksin loom, siis oleksin: lõvi, sest hoolitsen oma lähedaste eest ja armastan hellitusi.

Cellbes

Caroline Sihngoin Kumbong

Vanus: 32. Suurus: M/38. Minu kaunim kehaosa: ülakeha. Mina kolme sõnaga: kaunis, julge, paindlik. Kui ma oleksin loom, siis oleksin: koer, kuna armastan olla inimeste läheduses. Olen õnnelik, kui saan tegutseda koos teistega ja inimesi enda ümber toetada.

Cellbes

Lillemor Lang

Vanus: 30. Suurus: 44/46. Minu kaunim kehaosa: minu jalad, kui pean valima. Mina kolme sõnaga: glamuurne, sõbralik ja värvikirev. Kui ma oleksin loom, siis oleksin: kass. Graatsiline, iseseisev ja vallatu.

Fotosessiooni eel


Oleme Cellbesis alates 2017.aastast kasutanud oma kollektsioonide modellidena täiesti tavalisi naisi. Meie jaoks on see võimalus inspireerida ja jõustada naiste enesekindlust näidates, et meie riided sobivad kõigile naistele.


Sel korral on fotosessiooni keskmes aluspesu. Hoolimata varajastest hommikutundidest keeb fotosessiooni paigas, Gränsö lossis, Västerviki lähedal vilgas elu. Koroonaviiruse tõttu on modellide väljavalimine toimunud digitaalselt ja seetõttu on eriti tore kohtuda meie nelja modelliga: Lillemori (30), Ramona (37), Caroline (32) ja Emmy (29).


Fotosessiooni teemaks on tüdrukute nädalalõpp. Esmalt keskendutakse argipäeva riietele ja pärastlõunal pildistatakse õhtuseid riietusi. Sessioonipaik valmistatakse ette viimsete detailideni. Ettevalmistustööd tuletavad meelde suurt sipelgapesa, kui avar ja kaunis hotellituba muutub mõne tunni jooksul täiuslikuks lampide ja ekraanidega varustatud fotostuudioks. Laual seisab kimp kauneid roose, vannitoas katsetatakse auru tekitamiseks niiskusseadet ning põrandal vookleb suurel hulgal juhtmeid.

Kulisside taga

Neli naist kohtuvad esmakordselt Västervikis, õitsvate magnooliate ja Vahemere atmosfääri meenutavas keskkonnas. Kõik naised on erinevate taustadega ja võtnud selle ebatavalise projekti jaoks töölt vabaks. Kaheks päevaks saavad neist Cellbesi sügismoe ja aluspesu modellid.


Neil varastel hommikutundidel on õhus tunda elevust. Tuba lõhnab ootusärevuse ja juukselaki järele. Neli itsitavat, veidi unist ning kahvatut naist istuvad enne hoolitsuste algust ritta nelja peegli ette. Nende ette jääb suur valik värve ja jumestuskraami, mille abil osavad jumestuskunstnikud peatselt tööle hakkavad.


„Modelliks saamine on olnud eluaeg minu suurim unistus, kuid ma arvasin, et olen selleks nüüdseks juba liiga vana. See on tõepoolest täideläinud unistus“, räägib Vaggerydist pärit kolmelapse ema Caroline. Ta tuli 9 aasta eest Kamerunist ja töötab igapäevaselt treeneri ja sanitarina.


Õhus lendleb küünelaki ja juukselaki aroome ning sirgetest juustest on saanud pehmed punased lokid, mis raamivad täiuslikult Lillemori nägu.


„See on nii äge ja jääb minuga väga kauaks. Ma ei ole kunagi sellisel kombel hoolitsust ja tähelepanu saanud“, jutustab ta.


Mõned tunnid hiljem liiguvad neli ülikaunist naist üle parkimisplatsi, veekogu ja hotellitoa poole, kus fotosessioon aset leiab. Nende silmis helgib enesekindlus, mis paneb kõiki vastutulijaid naeratama. Hommikumantlid hõljuvad kevadtuules täiuslikult istuvate pesukomplektidega kaunistatud kehade üll.


Kui mõned hetked hiljem poseerivad enesekindlad naised rõõmsa naeru saatel aluspesus fotoaparaatide valgusvihkude all, siis on raske uskuda, et tegemist on tavaliste igapäevaselt argipäevakoormat vedavate naistega. Pigem meenutab see pilt peategelasi sarjast Seks ja Linn ning kogu ruumis pulbitsevast õnnetundest, atmosfäärist ja energiast tuleb peaaegu kananahk ihule.


Just sellepärast teemegi kampaaniat #meieolemecellbes. Me teame, et naiste kehad on erineva välimuse ja vormidega.


„See muudabki naisekeha kauniks. Meie riided on mõeldud tavalistele naistele ja seepärast ongi tavaliselt naised meie riiete modellideks kõige paremad.

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.