• Naistele suuruses 34 – 64
 • meestele suuruses S – 8XL
 • Min. tellimuse väärtus €20

Tantsuõhtu Gävle rahvapargis

"Püüan öelda endale midagi meeldivat. Nii aktsepteerin ennast sellisena nagu olen."
/Johanna Gunnarsson, #meolemecellbesi modell üheks päevaks


Tantsupõrand on mattunud suitsuudusse. Seinu ehivad kuldsed vanikud. Statistid on väga kaunid, kuid kõige ehedamalt säravad ikkagi #meolemecellbesi naised oma kleitides.


Oleme Gävles tantsuõhtul. Sellel laval saab teoks tänane fotosessioon. See on "Me oleme Cellbes" kampaania raames arvult juba kahekümnes. Ja modellidena säravad Johanna Sjöberg, Louise Askebro ja Johanna Gunnarsson.

Cellbes

Johanna Gunnarsson

Vanus: 31 // Kannab suurust: XL

Igapäevane riietumisstiil? Teksad ja T-särk või kleit ja sukkpüksid.


Kevadine lemmikriie? Kleit.


Kuidas sinu päevad mööduvad? Töötan lasteaiaõpetajana ja viidan aega pere seltsis. 


Huvialad? Maalimine, kokkamine ja suvemajas toimetamine.


Kirjelda ennast kolme sõnaga! Jutukas, hooliv, kangekaelne.


Milline on parim nõuanne, mis sulle on antud? Mis tähtsust on sellel 100 aasta pärast?


Kas sul on eluks oma moto? Kas see on oluline 100 aasta pärast?


Mida sa teed selleks, et iseenda ja oma kehaga rahul olla, on sul mõni hea nõuanne? Vaatan sageli peeglisse ega väldi neid piirkondi, mida kipun rohkem häbenema. Käin hästi riides ja hoolitsen oma välimuse eest. Ütlen endale midagi meeldivat


Lemmikretsept? Värsked kevadrullid.


Raamatusoovitusi? Kõik Lars Kepleri raamatud.


Filmi- või sarjasoovitusi? Emily in Paris


Mis toob sinu argipäeva luksust? Saada magada kogu öö, ilma et mu poeg mind ärataks ja alustada uut päeva hea kohviga.


Mis on sinu esimene mõte seoses sõnaga ”kleit”? Reede. Kannan tööl olles reedeti alati kleiti.


Mis on sinu esimene mõte seoses sõnaga ”elu”? Kogeda nii palju kui võimalik.


Mis on sinu esimene mõte seoses sõnaga ”õnn”? Harmoonia.

Cellbes

Louise Askebro

Vanus: 39 // Kannab suurust: 38

Igapäevane riietumisstiil? Enamasti teksad ja kootud džemper või kleit ja toredat värvi sukkpüksid.


Kevadine lemmikriie? Praegu on minu lemmikuteks roheline mantel ja kollane teksajakk.


Kuidas sinu päevad mööduvad? Töötan tööbüroos tööharjutuse, võrdõiguslikkuse ja töövägivalla küsimustega. Lisaks õpin seksuaalnõustajaks.


Kirjelda ennast kolme sõnaga! Hooliv, omamoodi ja tark.


Milline on parim nõuanne, mis sulle on antud? Võtta alati eksamile kaasa kommi. Kui mõnele küsimusele kohe vastata ei oska, saad endale kommi suhu pista ja rahulikult järele mõelda ning vastus ongi platsis (või siis ei ole). 


Kas sul on eluks oma moto? Surra teadmisega, et olen elanud OMA elu, saanud palju naerda ja lasknud oma lähedastel tunda end märgatuna ja armastatuna.


Mida sa teed selleks, et iseenda ja oma kehaga rahul olla, on sul mõni hea nõuanne? Elus aitab edasi leppimine iseendaga ja hea huumorimeel. Leplikkus enda suhtes aitab endaga paremini toime tulla süümepiinu tundmata ja huumorimeel lubab rahulikumalt suhtuda oma puudustesse ja vigadesse.


Lemmikretsept? Peaaegu kõik, mis sisaldab halloumit! Mul on olnud sellest pidev sõltuvus juba 2006. aastast, mil Küprosel elades seda esimest korda maitsta sain.


Filmi- või sarjasoovitusi?  ”The Killing”, ”Sild” jt. Ma armastan häid krimisarju! Peale selle võin ma alati vaadata ”Hommikusööki Tiffany juures”, kuna Audrey Hepburn on üks minu lemmikuid.


Mis toob sinu argipäeva luksust? Aeg. Aja leidmine nii kõikide toredate inimeste jaoks minu ümber kui ka minu enda jaoks, mis on oluline selleks, et end hästi tunda.


 Mis on sinu esimene mõte seoses sõnaga ”kleit”?  Vabadus ja sensuaalsus. Kui ma väike olin, siis ma vihkasin kleite ja tahtsin alati kanda pükse (ema suureks meelehärmiks). Kandsin pikki pükse nii kooli lõpupeol kui ka pikka aega pärast kooli lõpetamist. Siis aga, kui avastasin, et kleite on saada paljudes erinevates tegumoodides ja suurustes, hakkasin neid kandma üha rohkem ja praegu ma lausa armastan kleite!


Mis on sinu esimene mõte seoses sõnaga ”elu”? Mitmetahulisus. Kõik need tõusud ja mõõnad ei lakka mind kunagi üllatamast. Kui lapsena tundus, et elu on nagu Rootsimaa, siis nüüdseks olen mõistnud, et see on pigem reis ümber maakera. Ikka satud mõnda riiki, mille keelt sa ei oska ja pead leidma viisi, kuidas ennast selgeks teha, et kõigega hakkama saada.


Mis on sinu esimene mõte seoses sõnaga ”õnn”? Mulle see sõna eriti ei meeldi ja kui keegi küsib minult, kas ma olen õnnelik, jätan sellele pigem vastamata. Ühte päeva võib mahtuda nii palju tundeid ja mõnikord on ka õnnetunne nende seas. Pigem püüdlen selle poole, et saan olla rahul iseendaga ja elada oma elu oma väärtushinnangutest lähtudes.


Mis on sinu esimene mõte seoses sõnaga ”keha/suurus”? Meie keha on summa meie geenidest, elustiilist ja kõigest läbikogetust. Kas ei ole see suurepärane?!

Cellbes

Johanna Sjöberg

Vanus: 34 // Kannab suurust: 42/44, mõnikord ka 46

Kevadine lemmikriie? Sääri paljastav kleit või värvikirevad topid.


Kuidas sinu päevad mööduvad? Õpin kommunikatsiooni.


Huvialad? Padel, jõusaal, golf, sõpradega väljas käimine, aja veetmine oma tütregajanoorte treenimine saalihokis.


Kirjelda ennast kolme sõnaga! Rõõmus, seltsiv, ambitsioonikas.


Milline on parim nõuanne, mis sulle on antud? Igal maal omad kombed.


Kas sul on eluks oma moto? See võib kõlada klišeelikult, aga käituda teistega nii, nagu sa tahad, et sinuga käitutaks.


Mida sa teed selleks, et iseenda ja oma kehaga rahul olla, on sul mõni hea nõuanne? Minu jaoks on minu keha fantastiline vahend ja ma olen uhke selle üle, et suudan koos oma tütrega iga päev aktiivselt aega viita.


Mis toob sinu argipäeva luksust? Panna selga kena kleit ja minna toreda sõbraga välja sööma.


Mis on sinu esimene mõte seoses sõnaga ”kleit”? Minu jaoks tähendab kleit rõõmu ja vabadust ja see aitab mul rõhutada minu naiselikkust.


Mis on sinu esimene mõte seoses sõnaga ”elu”? Elu võtab ja elu annab ning see on liiga lühike selleks, et jätta see täitmata asjadega, mis sulle rõõmu valmistavad.


Mis on sinu esimene mõte seoses sõnaga ”keha/suurus”? Minu meelest on kaunis iga keha, olenemata selle suurusest. Oluline on oskus tuua õige riietusega esile oma parimad küljed.

"Üks parimaid päevi minu elus!"


Meie modellid üheks päevaks, 34-aastane Johanna S, 39-aastane Louise ja 31-aastane Johanna G elavad kõik Gävles ja selle lähiümbruses, aga tänasel päeval unustasid nad oma tavaelu, et hakata üheks päevaks Cellbesi modelliks. Ja sellest sai päev pargis, täis tantsu ja rahvamelu.


- Need kleidid on tõesti ilusad. Ja nii mugav on valida ühe suuruse võrra suurem mudel, kui eelmine ei sobinud. Muidu kuuleb ju sageli, et "see on suurim suurus, mis meil on". Ise tavatsen ma oma ego kergitada sellega, et kannan igal reedel kleiti. Tunnen end kenasti riides olles lihtsalt enesekindlamana, ütleb Johanna Gunnarsson.

Tunne rõõmu iseendast ja teistest

Kõlama hakkab muusika ja kaamerate plõksimine. Tähtis pole mitte õige takt, vaid rõõm tantsust, mis toob sära silmadesse ja puna palgele.


- See ongi see, mis kergitab minu enesetunnet ja lubab mul iseendast rõõmu tunda. Ja tunda rõõmu ka teistest! Tuleb olla iseenda parim sõber, ütleb Johanna Sjöberg.

Louise Askebro noogutab.


- Tõsi. Just iseenda sisetundest lähtudes ja endale kindlaks jäädes olen saanud elus enda üle kõige rohkem uhkust tunda. Suhtumine iseendasse ja oma lähedastesse on elus kõige tähtsam, ütleb ta.


Suurus & minapilt

On aeg vahetada taustasid ja naised kasutavad võimalust, et täiendada energiavarusid ja kustutada janu. Jutt läheb minapildile.


- Igaühel on omad painajad. Kaalusin kunagi 40 kilo vähem, aga painajad olid mul ka siis, räägib Johanna Gunnarsson.


Abi on leplikkusest ja huumorimeelest

Louise Askebro lisab:


- Vaja on oskust enesega leppida ja head huumorimeelt. Enesega leppides on lihtsam süümepiinadeta endaga hakkama saada ja näha oma puudusi ja vigu huumoriga veidi eemalt. Oluline on suuta naerda ka kehvadel päevadel.


Elu parim päev!

Väljas hakkab juba hämarduma ja kolmel väsinud, kuid vägagi rõõmsal naisel tuleb asuda kleite riidepuudele tagasi riputama. Johanna Sjöberg naeratab kogu oma olemusega.


- Ma olen enda üle nii uhke, et julgesin end modelliks pakkuda. Ja et mind valiti! See on üks parimaid päevi minu elus!

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Internet worldEesti e-kaubanduse liit

Cellbesist

Klienditeenindus

 • 64 54 444

 • Cellbes,
  postkast 484,
  10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

 • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
 • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
 • 14-päevane tagastusõigus.