• Naistele suuruses 34 – 64
 • meestele suuruses S – 8XL
 • Min. tellimuse väärtus €20

Glamuurne telkimine Sälenis

Juba kaheksateistkümnendat korda läheb Cellbes kampaaniaga #meolemecellbes üleriigilisele ringreisile, kus neljal täiesti tavalisel naisel on võimalus proovida modellielu. Sel korral saabume Lindvallenisse Sälenis.


Meie neli modelli on Agneta (62), Malin (48), Jennie (25) ja Elin (22). Nad on kõik osalenud digitaalselt läbiviidud valikuprotsessis. Teade, et neid on välja valitud, küll üllatas neid, kuid samas rõõmustas väga.


„Ma imestasin väga, kui kuulsin, et olen välja valitud. Ma ei suutnud uskuda, et see on tõsi, see oli nii vahva uudis“, räägib Agneta.


Naisi ootas ees kaks päeva täis rõõmu, põnevust ja inspiratsiooni. Esimesel päeval oli plaanis pildistada modelle üleval mägedes. Teise päeva eesmärgiks oli lavastada mägimajakese juurest selliseid stseene nagu ”hommikusöök trepil ”, ”vorsti grillimine”, ”vahvlilõuna”, ja ”õdus õhtu kamina ees ”.

Cellbes

Malin Schulz

Vanus: 48 Suurus: 38/40 Miks ma armastan oma keha: sest see on paindlik, tugev ja sitke. Mind iseloomustavad kolm sõna: rõõmus, uudishimulik ja julge. Minu õdus sügisõhtu: kaminatuli, lauamängud ja hea punane vein. Pikad jalutuskäigud ja telkimine mägedes.

Cellbes

Jennie Stenmark

Vanus: 25-aastane Suurus: 44 Miks ma armastan oma keha: sest see annab mulle võimaluse igapäevaseks eluks. Mind iseloomustavad kolm sõna: sihikindel, diskreetne, loov. Minu õdus sügisõhtu: kõrvitsate nikerdamine, millele järgneb küünlavalguses filmiõhtu.

Cellbes

Elin Mojanis

Vanus: 22-aastane. Suurus: XS/S. Miks ma armastan oma keha: sest see on minu oma ja mulle meeldib see. Mind iseloomustavad kolm sõna: lahke, kangekaelne ja uudishimulik. Lemmikretsept: grillitud põdraliha friikartulite ja kastmega.

Cellbes

Agneta Larsson

Vanus: 62-aastane Suurus: 40-42. Mind iseloomustavad kolm sõna: rõõmus, positiivne ja muretu. Parim seiklus looduses: jalutuskäik Njureskäri veejoa juurde. Minu õdus sügisõhtu: tõmmata end tugitooli kerra ning süüdata kaminatuli ja palju küünlaid.

Enne pildistamist

Samal ajal, kui Agneta, Elin, Jennie ja Malin olid jumestajate pintslite all, käisid mägedes ettevalmistused pildistamiseks. Üles viidi telk ja muud sarnased rekvisiidid, millega loodi imelises mägises keskkonnas vajalik õhkkond.

Kulisside taga

Käes on juuni keskpaik ja kell on saanud just 5:30, kui Lindvalleni hotelli saabuvad neli väsinud, kuid väga ootusärevat naist. Üks naistest on elektrik, teine bussijuht, kolmas joogaõpetaja ja neljas ostu- ja kliendjuht.


Igapäevaselt bussijuhiametit pidav Agneta on varase hommikuse ärkamisega küll harjunud, kuid mitte sellisel kombel.


„Tunnen end tõeliselt hellitatuna, kui saab lihtsalt niimoodi istuda samal ajal, kui keegi sinu eest hoolitseb. Ma tunnen end tõepoolest nagu printsess“, ütleb ta silmade särades ja naeratades.


Pärast tundidepikkust hoolitsust istuvad modellid ja võttemeeskond autodesse ja sõidavad käänulisi teid pidi üles mägedesse. Õhk peaaegu et säriseb ootusärevusest ja elevusest.

Neljal naisel tuleb koos jumestuskunstnikega varjuda ühe kivi taha, et teha viimased viimistlused enne kaamera ees poseerimist. Hoolimata sellest, et vihma kallab nagu oavarrest ja puhub tugev tuul, säravad kõik naised üksteise võidu ning kõikjal kajab nende rõõmsat naeru.


„Seista üleval mägedes täisjumestuse ja soenguga oli väga eriline tunne. Tavaliselt ma seda ise ei teeks, aga sel hetkel tundsin end võitmatuna ja kuidagi väga vajalikuna. Seista seal vihmas, tuules ja külmas oli ikkagi nii lahe!“, rõõmustab igapäevaselt elektrikuna leiba teeniv 22-aastane Elin.


„Ma nautisin seal mägedes poseerimisel iga hetke, nii tugevas tuules kui lausvihmas. See võib kõlada veidi veidralt, aga ma armastan igas oma tegemises midagi luua ja see on imeline, kui looduse annab sulle võimaluse luua ülilahe foto. Lastes juustel tuules lehvida või vihmal näole sadada ning võtta samal ajal lahedaid poose, lasen valla oma kunstnikuhinge“, arutab 25-aastane Jennie.


Autodesse jõuavad päeva lõpuks küll üleni märjad ja külmetunud, kuid siiski väga rahulolevad modellid.


„Tavalise naise jaoks on selline kogemus ülioluline. Pildid sellest päevast jäävad alles ja kui sa ühel päeval end õnnetuna tunned, saad neid vaadates juurde enesekindlust, kui mõtled: vau, ma tõesti tegin seda“, arutab joogaõpetaja ja loodusesõber Malin.


„See kogemus on mulle nii palju andnud. Jätan selle alles oma südamesse ja meenutan siis, kui vajan meeldetuletust, et olen kaunis täpselt sellisena nagu ma olen“, võtab ta päeva kokku.

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Internet worldEesti e-kaubanduse liit

Cellbesist

Klienditeenindus

 • 64 54 444

 • Cellbes,
  postkast 484,
  10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

 • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
 • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
 • 14-päevane tagastusõigus.