• Naistele suuruses 34 – 64
 • meestele suuruses S – 8XL
 • Min. tellimuse väärtus €20

Brasta toidukaupluses

Juba 19-dat korda asub Cellbes Rootsi ringsõidule kampaaniaga #meolemecellbes, kus täiesti tavalistel naistel on võimalus proovida modellitööd. Sel korral olid kampaania keskmes teksased ja saabusime Lysekili lähedal asuvasse Brasta külakesse.


Meie modellid Ebba (23), Camilla (50), Eivor (92), Helene (42) ja Andrine (39) elavad kõik Lysekili lähistel ja on end selleks päevaks muudest argikohustustest vabaks võtnud, et olla ühel päeval Cellbesi modellideks. Ja nende catwalk-lavaks saab toidukauplus.


”Mind valdas ärevus, kui kuulsin, et meid lisaks ka filmitakse. Kuid minu motoks on kasutada neid võimalusi, mida elu pakub. Hakuna matata!” ütleb Veronika naeratades.


See päev täitus värvide, rõõmu ja tööga! Meie modellidel jätkus energiat nii fotolavastuseks kui ka reklaamiklipi filmimiseks. Neil pidi olema jaksu joosta, hõisata, naerda ja nad tegid seda kõike mõnuga. Kui jõudis kätte aeg riided tagastada ja eemaldada jumestus, siis kogunesid riietusruumi viis väsinud, kuid väga õnnelikku daami.


”Ma püüan ainult teha neid asju, mis mind rõõmustavad, näiteks supelda merevees ja võibolla juua väike viski. Ja see kogemus oli nii vahva! Naised on imelised!” sõnab 92-aastane Eivor.

Cellbes

Andrine Ärlsjö

Nimi: Andrine Ärlsjö Vanus: 39 Suurus: 38 Mis sisustab Sinu päevi? Töötan ehitusfirmas eelarvestajana. Elumoto? Naudi elu, ela nüüd ja praegu. Mis on Sinu jaoks argipäevaluksus? Tasakaal elus. Võimalus perega aega veeta. Mis on teksaste ostmise puhul oluline? Et need oleksid mugavad ja sobiksid minu kehaga. Mulle meeldivad madala pihaosaga, elastsed ja kitsaste säärtega mudelid.

Camilla Lind

Nimi: Camilla Lind Vanus: 50 Suurus: 40-42 Mis sisustab Sinu päevi? Olen endale kuuluvas salongis juuksur, töötan juuksuriõpetajana ja pakun ka kinnisvara müügi puhul kodukujundust. Elumoto? Kui elu Sind mingil põhjusel pikali lööb, siis tõuse kindlalt tagasi jalgele. Ja ära kuula neid, kes ütlevad, et Sa ei suuda! Mis on Sinu jaoks argipäevaluksus? Lihtsad asjad võivad muuta päeva täiuslikuks. Näiteks paadiga mõnele kaunile kaldale sõitmine ja maitsva söögi ja joogiga hea seltskonna nautimine. Või Apelviki ääres jääaugus suplemine või saunaskäik – see on imeline. Mis on teksaste ostmise puhul oluline? Väldin liialt madalat pihaosa ja jälgin, et teksased hästi istuksid.

Cellbes
Cellbes

Ebba Löfving

Nimi: Ebba Löfving Vanus: 23 Suurus: enamasti väike, ülemine osa 34-38 ja alumine 36 Mis sisustab Sinu päevi? Ma töötan bensiinijaamas, annan treeninguid ja tegelen kunstiga. Olen sädelev muusikalitäht! Elumoto? Anna kõigele võimalus – proovi asju ja esita endale väljakutseid. Mis on Sinu jaoks argipäevaluksus? Võtta midagi spontaanselt ette! Sõita mõnda toredasse kohta vahvas seltskonnas ja nautida maitvat toitu. Või süüa kellegi juures õhtust ja nautida seltskonda. Olla koos sõprade ja perega.

Eivor

Nimi: Eivor Vanus: 92 år Suurus: 36/38 Mis sisustab Sinu päevi? Valmistan head toitu ja teen jalutuskäike, suplen Kallbadhusetis pea aastaringselt. Elumoto? Ole positiivne, uudishimulik ja huvitu asjadest! Mis on Sinu jaoks argipäevaluksus? Hea toidu valmistamine. Mis on teksaste ostmise puhul oluline? Et need oleksid elastsed.

Cellbes
Cellbes

Veronica Karlsson

Nimi: Veronica Karlsson Vanus: 29 Suurus: 40 Mis sisustab Sinu päevi? Töötan psühhiaatriavaldkonna hooldusõena psühhiaatriakiirabis. Elumoto? Hakuna matata, mille nii mina kui minu õde on lasknud endale tätoveerida. Mis on Sinu jaoks argipäevaluksus? Tegevused nädala sees, nt kinokülastus või sõit uute jalutuskohtade avastamiseks. Mis on teksaste ostmise puhul oluline? Et teksased oleksid mõnusad ja nendes saaks end vabalt liigutada. Tähtis on ka kõrge vöökoht ja et istmik näeks hea välja!

Helene Gran

Nimi: Helene Gran Vanus: 42 Suurus: 46/48 või kuni 52, olenevalt brändist. Mis sisustab Sinu päevi? Olen diginõuandlas medõde. Elumoto? Kui ei panusta, siis ei tule ka tulemusi. Mis on Sinu jaoks argipäevaluksus? Kutse õhtusöögile. Kas siis restorani või kellegi juurde koju. Kuna olen õppinud kokaks, siis olen tavaliselt alati mina see, kes süüa teeb. Seetõttu on minu jaoks eriti luksuslik, kui laual seisva toidu valmimise ajal olen mina saanud teha midagi muud. Meie 12-aastane tütar on iseseisvalt toitu valmistanud alates kuuendast eluaastast ja juhtub, et tema käe alt tulevad kolmekäigulised söömaajad! Mis on teksaste ostmise puhul oluline? Et need oleksid ka istudes jalas mugavad ja et sääreosad oleksid piisavalt pikad.

Cellbes

Enne pildistamist

Lysekilis on varajane hommik. Meri on hall ja tuul rebib riideid. Lysekili ujulas Havsbadetis käib vilgas tegevus. Aurutatakse riideid, toimuvad viimased proovid ja kaamerad kontrollitakse veelkord üle. Kuid eelkõige ootab päevakangelasi ees jumestus ja stiilimuutus.


Toidukauplusest saab catwalk

Laual lebavad harjad, lokitangid, puuder, põsepuna, lauvärvid ja kõik muu, mis on vajalik nende kaunite naiste ettevalmistamiseks kaamerate tarbeks. Üksteise järel saavad nad jumestuse ja soengud, et siis vahepeal riideid proovida. Veidike võlukunsti õmblejalt ja kõik istub nagu valatult. Algab sõit Brasta poole. Just sealses kohalikus toidupoes toimub pildistamine ja samuti reklaamklipi filmimine.

Lava taga 

Ebba kannab traksidega teksapükse ning stilisti poolt teksakangast valmistatud kõrvarõngapaari. Ta on rõõmsalt energiline ja valmis väljakutseteks. Ebba elufilosoofia on ”Julge proovida” ja praegu järgib ta seda nõuannet olles modell üheks päevaks kampaanias Me oleme Cellbes.

”Ma katsun olla tänulik selle eest, mis mul elus olemas on. Mul on terve keha, saan hingata värsket õhku ja mu ümber on inimesed, kes minust hoolivad. Ja praegu olen ma tänulik tänase kogemuse eest!


Ära hinda end teiste järgi, vaid lase end neist inspireerida

Andrine proovib hakkama saada kotitäie mullaga ühes käes ”žonglöörides” samal ajal tomatitega teises käes. Modelliks olemine on keeruline! Pausi ajal räägime veidike naiste enesehinnangu tõstmisest.

”Proovin end teistega mitte võrrelda, vaid püüan neist inspireeruda. Armastan oma keha, sest see on minu. Ja lisaks arvan ma, et tuleb järgida oma südamehäält.


Panusta & saavutad tulemuse!

Helene järgis oma südamehäält, kui esitas oma avalduse osalemaks kampaanias Me oleme Cellbes. Või noh, tegelikult arvas tema tütar, et ta peaks selle esitama.
”Ma tavatsen ütelda, et kui ei panusta, siis ei tule ka tulemusi. Ja sellel korral tulemus tuli!” ütleb Helene.
Tema arvates on enesekindlust keeruline saavutada, kuid see on väga oluline.
”Vahetevahel pean endaga sisemisi dialooge ja kinnitan endale, et ma olen piisav täpselt sellisena nagu ma olen. Mõnikord on mul vaja end selles osas pehmeks rääkida”, mainib ta kavalalt.


Jalutuskäigud on head

Camillal on juustes lokirullid ja silmadel roheline lauvärv ning terve päeva veedab ta veidi liiga suurtes kingades. Selline on modelli elu.
”Minu deviisiks on – kõigega saab hakkama, ei tohi lihtsalt alla anda”.
Enesekindluse koha pealt arvab Camilla, et keskenduda tuleb olulisele. Tema jaoks on see perekond – tema lapsed ja lapselapsed.
”Ei tohi liiga palju aega kulutuda kahetsemisele, et su keha ei ole täiuslik. Hea enesetunde saan ma näiteks treenimisest. Ja jalutuskäigud teevad samuti vaimule head!

Meie (kõigi aegade) vanim osaleja, 92-aastane Eivor on nooremate daamidega ühel nõul.
”Iialgi ei tohi alla anda! See on pari nõuanne, mille olen elus saanud. Tuleb olla jätkuvalt positiivne, uudishimulik ja elust huvitatud!”.


Lõppkokkuvõttes on kõik kehad kaunid

Päev hakkab lõpule jõudma. Kuus väsinud, kuid õnnelikku naist on nende tundide jooksul andnud endast kõik ja seda nii filmikaamera kui fotoaparaadi ees. Veronika võtab päeva kokku:

”Oli imeline ja uskumatult vahva päev! Me oleme kõik nii erinevad, kuid suutsime tõepoolest näidata, et kõik kehad on kaunid. Seda kõike teeksin hea meelega uuesti!”

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Internet worldEesti e-kaubanduse liit

Cellbesist

Klienditeenindus

 • 64 54 444

 • Cellbes,
  postkast 484,
  10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

 • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
 • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
 • 14-päevane tagastusõigus.