Vannituba ja rätikud

Vannituba ja rätikud


Rätik on selline aksessuaar, millele me palju ei mõtle, kuid milleta me oma igapäevaelu ette ei kujuta. Me ostame tihti vannitoa- ja köögirätikuid kiirustades ja ilma pikema mõtlemiseta. Samal ajal on see tegelikult väga oluline koduelement, millega meie nahk on mitu korda päevas otseses kokkupuutes. Sellepärast ongi oluline veenduda, et rätikud on hügieenilised, ökoloogilised, naturaalsed ning atraktiivse välimusega. Kas otsid nendele nõudmistele vastavaid rätikuid? Tutvu siis Cellbesi kollektsiooniga. Meilt leiad kaunid komplektid, mida eristab erakordne välimus, pehmus ja vastupidavus.


Vali naturaalsus – puuvillased rätikud

Cellbesi kollektsiooni kuuluvad naturaalsed puuvillased rätikud, mis on pehmed ja naha vastas õrnad. Ökoloogilise ja mõnusana esindavad nad omadusi, mis ühel heal rätikul peaks olema. Miks on just need rätikud head? Siin on põhilised argumendid, miks puuvillased rätikud nii populaarsed on:

· Pehmus, mis embab ka kõige õrnemat nahka;

· Vastupidavus kõrgetele temperatuuridele tänu millele saab neid tihti pesta ilma kangast kahjustamata;

· Naturaalsus – rätikud on ökoloogilised ja keskkonnasõbralikud;

· Kõrge veeimavus tänu millele on need ideaalsed pärast pesemist naha ja juuste kuivatamiseks;

· Nahasõbralikkus – neid saavad turvaliselt kasutada nii allergikud kui ka väikesed lapsed.

Nagu näed, on puuvillastel rätikutel palju eeliseid. Cellbesi rätikud on lisaks ka elegantsed, hoolikalt valmistatud ja kaunilt dekoreeritud.


Rannarätikud – millised need peaksid olema?

Cellbesi puuvillased rätikud on sobilikud ka puhkusele ja randa kaasa võtmiseks. Miks? Sest neil on kõik omadused, mis heal rannarätikul olema peavad. Rätikud on valmistatud naturaalsetest materjalidest, imavad kergesti vett ega ärrita tundlikku nahka. Neid võib pesta kõrgel temperatuuril ning need on vastupidavad sellistele faktoritele nagu päike, merevesi, tuul ja liiv. Lisaks on üks hea eelis nende suurus, mis pakub head kasutusmugavust. See on eriti hea sel juhul, kui minnakse puhkusele, sest tihtipeale asendatakse tekki rätikuga.


Kaunid ja pehmed vannitoarätikud Cellbesist

Meie kollektsioon koosneb vannitoa- ja rannarätikutest, mis on hoolikalt valitud pärlid parimatelt tootjatelt maailmas. Cellbesi rätikud garanteerivad ideaalse välimuse ja kvaliteedi, sest need on valmistatud naturaalsetest materjalidest, on hügieenilised, pehmed ja kvaliteetse viimistlusega. Lisaks on rätikud väga mitmekülgsed ning leiavad kasutust erinevates olukordades – kas traditsioonilise rätikuna keha kuivatamiseks või suure rannalinana. Cellbesis näitame, et pragmatism ja ilu ei pea üksteist välistama ning näiliselt ebaolulised detailid võivad teie elukvaliteeti tohutult mõjutada. Elegantne rätik juuste kuivatamiseks? Või väike käterätik dekoreerimaks vannituba või kööki? Kutsume sind šoppama Cellbesisse ning avastama kollektsiooni tänu millele saavad igapäevased esemed täiesti uue näo.


VANNITOATEKSTIIL VANNITOAVAIBAD DUŠIKARDINAD AKSESSUAARID VANNITUPPA

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.