Pakendid

Pakendid

Püüame pakendada kaupa nii, et see võtaks transportimisel võimalikult vähe ruumi ja et iga pakend sisaldaks võimalikult vähe õhku. Seetõttu oleme otsustanud valida oma toodete pakendamiseks suures osas plastikkotid mitte kartongi. Täna pakendame umbes 86% tellimusi plastpakendisse ja ülejäänud lainepapist kastidesse.

Kilekotid on valmistatud madala tihedusega polüetüleenist (04 LDPE), mis on plast, mida saab teha õhukeseks ja mida on lihtne taaskasutada. 2021. aasta sügisel läheme üle 100% ringlussevõetud toorainest valmistatud kottidele, millest vähemalt 50% on pärit tarbijatelt kogutud ringlussevõetud plastist. Selle eesmärk on vähendada meie keskkonnamõju ja aidata suurendada tarbijate nõudlust kogutud plasti järele. Samuti oleme teinud oma kotid veidi õhemaks ja eemaldanud kõige väiksematelt kottidelt käesangad, et vähendada kasutatud materjali hulka.


Kuni 2020. aasta kevadeni kasutasime oma klientidele saatvate kataloogide ümber kilepakendit ja peamine põhjus oli see, et kaks erinevat kataloogi läks ühe saadetisena. Alates 2020. aasta sügisest ei kasuta me oma kataloogide ümber kilepakendit.

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.