Kvaliteeditestid

Kvaliteedikontroll

Kvaliteet – üks osa Cellbesi DNA-st juba aastast 1954

Üheainsa tooteartikliga, milleks oli jaapanipärane voodipesukangas, alustas Cellbes oma pikka, üle 65 aasta kestvat teekonda kataloogimüügis. Kangas oli küll kitsa läbimõõduga ja tõmbus peale pesu veidi kokku, kuid osutus väga vastupidavaks materjaliks. Toode võitis kiirelt populaarsust ja sai Rootsi majapidamistes üheks tõeliseks lemmikuks. Kvaliteet on üks osa Cellbesi identiteedist. Pöörame väga suurt tähelepanu naistemoe riiete kvaliteettestimisele, mida testitakse muuhulgas ka kanga kokkutõmbumise suhtes. Soovime, et meie klient saaks kindel olla meie rõivaste kvaliteedis.


Meile on oluline, et tooted oleksid pika elueaga, istuksid hästi seljas ja oleksid klientide lemmikriideesemed nende garderoobis. Riided, mis on valmis toodetud, kuid ei leia seejärel kasutust, on asjatult koormanud keskkonda ja lühikese elueaga rõivad saavad kiiresti jäätmeteks. Seetõttu on meil juba palju aastaid range kvaliteedikontroll meie enda kaubamärkide Cellbes ja Cellbes Equestrian toodetel.

Oleme koostanud dokumentatsiooni, kus on kirjas kõik meie nõuded toodete kvaliteedile, mille esitame oma tarnijatele allkirjastamiseks.

Testime, testime ja veelkord testime

Et olla kindlad, et meie tarnijad jälgivad meie kõrgeid kvaliteedinõudeid, testitakse kõiki meie kaubamärkide Cellbes ja Cellbes Equestrian tooteid. Seda tehakse peamiselt meie tarnijariikides asuvate kolmandate osapoolte laboratooriumide kaudu, kuid seda võib teha ka meie laboris, mis asub peakontoris Boråsis. Iga Cellbesi toode, mille leiad meie veebisaidilt või kataloogidest, on läbinud mitu kvaliteedikontrolli, enne kui see jõuab meie klientideni. Muu hulgas kontrollitakse tooteid enne suuremahulise tootmise alustamist värvikindluse, kokkutõmbumise ning venivuse suhtes. Kontrollitakse ka metallide reageerimist erinevate ainete ja materjalidega (nt nikli puhul). Enne tootmise alustamist mõõdetakse ja katsetatakse iga rõivaeseme erinevaid suurusi meie peakontoris Boråsis. Kõik mõõdud ja üksikasjad saavad hoolikalt kontrollitud, et oleksime kindlad, et toodang saab olema just selline nagu soovime. Kui tootmine on käivitatud, tehakse täiendavaid proove transpordiproovide kujul. Sellega kontrollitakse veel viimast korda toodete mõõtmeid, kuju, detaile ja märgistust enne kauba saatmist.

Kui saadetised on jõudnud meie Rootsi lattu, võetakse igast saadetisest veelkord proovid. See aitab meil avastada võimalikke transpordil juhtunud äpardusi. Kui avastatakse erisusi, on meil sageli võimalus need kohapeal Boråsis parandada.


Olenemata suurtest jõupingutustest kvaliteedi tagamise nimel, võib kahjuks aeg-ajalt toodete hulka sattuda valesti märgistatud või defektseid tooteid. Me ei ole täiuslikud, kuid me töötame pidevalt selle nimel, et parandada oma tööprotseduure, et saaksime klientidele pakkuda suurepärase ostukogemuse. Kui toode ei vasta Sinu nõuetele, võta palun ühendust meie klienditeenindusega ja leiame koos lahenduse.


Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.