Sloggi aluspesu

Sloggi aluspesu

1979. aastal asutatud kaubamärk Sloggi naudib suurt populaarsust üle kogu maailma. Ja seda põhjusega. Sloggi aluspesus on kombineeritud eriti hea funktsionaalsus, supermugavus ja moodne disain. Pesu jääb riietuse all nähtamatuks, pakkudes seejuures head liikumisvabadust kogu päeva vältel. Cellbesi e-poest saab osta Sloggi rinnahoidjaid ja aluspükse superheade hindadega.

Sloggi – suurused igaühele

Sloggi on mugavus kõigile. Kaubamärgi tooted on saadaval paljudes erinevates suurustes, vahemikus 36 kuni 60. Miks on Sloggi nii hinnatud? Naiste aluspesu, mis on valmistatud pehmest puuvillast ja mikrofiibrist sobib ideaalselt figuuriga ning on samal ajal väga mugav. Vali erinevate mugavate mudelite hulgast: klassikalised aluspüksid, bokserpüksid, kõrge ülaosaga šortsid jm. Usalda kaubamärki Sloggi. Saksa tootja rinnahoidjad toestavad rindu hästi ning on atraktiivse välimusega. Korrektne viimistlus ja kvaliteetsete elastsete materjalide kasutamine iseloomustavad Sloggi aluspesu. Lisainitsiatiivi ostmiseks lisavad ka positiivsed arvustused. Uudsete rinnahoidjate ja aluspükste kasutamismugavuse vallas on raske võistelda. Tuntud bränd on jäänud truuks klassikale, kuid ei ole pööranud selga ka uuendustele, tutvustades teedrajavaid tooteid, mis on välja töötatud koostöös tipptehnoloogiaga.

Sloggi rinnahoidjad – elegantsetele ja aktiivsetele naistele

Ükskõik, milline on su elustiil, Sloggi pesu on sinu jaoks loodud. Kui sulle meeldivad liibuvad riided, ei pea sa muretsema, et Sloggi rinnahoidjad või aluspüksid jääksid riietuse alt välja paistma. Tänu õmblusteta viimistlusele on pesu peaaegu võimatu märgata. Aktiivsed naised hindavad liikumisvabadust, mida Sloggi pakub. Selle kaubamärgi rinnahoidja pakub head õhuringlust ning toestust ja naturaalse välimusega korve. Lisaks hoiab Sloggi pesu pikka aega ilusat välimust. Kas soovid Sloggi tooteid osta? Sulle meeldivad kindlasti selle kaubamärgi hinnad. Need ei maksa palju, olgugi et on uuenduslikud ja väga pika elueaga. Minimalistlikud või pitsiga kaunistatud mudelid tagasihoidlikes värvides on universaalse karakteriga. Sa tunned end nendes kauni ja naturaalsena. Ära jää kauaks ootama, vaid osta kiiresti eriti mugav Sloggi rinnahoidja. Cellbes e-poest leiab iga naine endale sobiliku mudeli! Tee oma tellimus juba täna, et näha, milline tõeline mugavus välja näeb.


KAUBAMÄRGID

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.