Suvepükste juhend

Cellbes

Suvised püksid

Suvekuudel võib olla nii sooja päikesepaistet kui ka paduvihma, kuidas teha plaane? Suvepüksid on ideaalne riideese, et väljakutsetega toime tulla. Nad soojendavad sind jahedamate ilmadega ja on piisavalt suvised kuumematel päevadel. Siin tutvustame sulle suve populaarsemaid mudeleid.

Cellbes

Klassikaline kapri!

Kapripüksid avaldasid suurt mõju 50ndatel ja said üldsusele tuntuks siis, kui suured staarid nagu Audrey Hepburn ja Marilyn Monroe neid kandsid. Täna on kapri üks klassikaline riietusese, millel on palju erinevaid mudeleid. Meilt leiad palju pehmest materjalist mugavaid kapripükse. Neid on mõnus kanda nii tuunika kui ka topiga ja kui tahad rokkida viiekümnendate stiilis, siis seo särk vöökohalt sõlme ja seo sall kaela.

...
Cellbes

Lühikesed püksid!

Jalad päikese kätte! Lühikesed püksid on mõnusad suvel kanda; lahedad, mugavad ja lihtsad. Kombineeri linase särgiga või T-särgiga.

...
Cellbes

Riietatud culotte!

Culotte-püksid on viimastel aastatel väga populaarsed ja pole ka ime! Culotte tunnuseks on laiad sääred ja pahkluupikkus, ideaalne kombinatsioon elegantsusest ja mugavusest. Lahe ja mugav kuumadel suvepäevadel, kuid siiski piisavalt šikk et tunda end elegantselt. Tõelised topp- püksid!

...
Cellbes

Värske valge!

Vähesed riided annavad suve saabumisest sama palju märku kui valged püksid. Need tagavad värske välimuse ja sobivad kokku kõikide värvide ja mustritega. Kombineeri valge linase särgiga, lisaks kerge suvine päevitus ja värviline kaftan ning oledki saavutanud väga popi välimuse.

...
Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.