Filter

0

Vormiv aluspesu


Figuuri vormiv aluspesu on ideaalne naistele, kes soovivad oma kehale anda soovitud kuju. Sellist tüüpi aluspesu on riiete all täiesti nähtamatu, sobides nii ka väga pidulike riiete all kandmiseks. Cellbesi e-poest leiad universaalsetes värvitoonides kvaliteetsetest materjalidest valmistatud väga mugava kõhtu ja istmikku vormiva aluspesu.


Kõhtu ja istmikku vormiv aluspesu – mis seda eristab?

Figuuri vormival aluspesul on väga iseloomulik välimus, mis erineb tüüpilisest aluspesust. Seda eristavad järgnevad omadused:

· Kõhtu ja tuharat modelleeriv pesu on tavapesuga võrreldes kindlasti rohkem jäigem, meie veebipoest leiab muuhulgas salendavad lühikesed püksid, mida iseloomustab kõrge vöökoht ja reie keskpaigani ulatuv sääre pikkus.

· Veniv materjal surub õrnalt kehale, andes sellele soovitud kuju.

· Keha vormivat aluspesu ei ole riiete alt näha – see on disainitud nii, et õmblused ei jääks nähtavale ega paistaks aluspesu peal kantavate riietega välja. Vormiv pesu on ka väga mugav.


Figuuri vormiv aluspesu – valik, mis tagab mugavuse

Paljud naised soovivad oma figuurile anda kuju, mis neile meeldib. Varudes aluspesu, mis vormib kõhtu ja istmikku, aitad kaasa selle eesmärgi täitumisele. Kõhtu vormiv aluspesu aitab sul saavutada ideaalse esiosa. Istmikku vormiv aluspesu aitab muuhulgas varjata ebatäiuseid, mida soovitakse varjata. Naised saavad vormivat pesu kasutada ka siis, kui soovivad näiteks oma vorme täiustada, õigeid proportsioone kujundada, vöökohta rõhutada või tuharat visuaalselt tõsta. Seetõttu on kõhtu ja istmikku vormiv aluspesu universaalne lahendus, millega iga naine rahule jääb, olenemata kehaosast, mida ta modelleerida soovib.


Vormiv aluspesu kleidi all – ideaalne valik igaks sündmuseks

Kleidi all vormiva aluspesu kandmine on väga laialt levinud paljude erinevate figuuridega naiste seas. Selline lahendus täidab ideaalselt oma funktsiooni, eriti, kui pesu kantakse kergelt kitsamate riiete puhul. Sel juhul saavad kõik figuuri plussid efektiivselt rõhutatud. Kleidi all olev vormiv pesu muudab kauniks kõik kleidi alt paljastatud kehaosad. Kõhtu ja tagumikku vormivat aluspesu saab edukalt kanda ka teiste rõivaste, näiteks naiste kostüümide, elegantsete kombinesoonide, pükste ja särkide all. Tänu nahale õiget hingamist tagavale koostisele ning pehmele ja katsudes meeldivale materjalile võib seda tüüpi aluspesu kanda nii igapäevaselt kui ka pidulikel sündmustel.

Kutsume sind ostlema Cellbesi e-poodi, mille sortimendis on kõhtu vormiv aluspesu ja tagumikku vormiv aluspesu!


Naised Rinnahoidjad Aluspüksid Korsetid Sokid ja sukkpüksid Särgid ja aluskleidid Öö- & koduriided Multipakk aluspesu

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.