Multipakk

Multipakk


Kas soovid osta rinnahoidjaid komplektina? Miks mitte! Praktilised rinnahoidjakomplektid sobivad kindlasti iga naise garderoobi täiuslikult. Kõik meie e-poes müüdavad rinnahoidjad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja dekoratiivelementidest. Kui ideaalse rinnahoidja otsing õnnestub, tasub kaaluda sama või sarnase mudeli ostmist multipakis.


Rinnahoidjakomplektid – praktilised multipakid

Naistele, kes on juba leidnud oma ideaalse rinnahoidjatüübi, pakume rinnahoidjakomplekte, mis sisaldavad kahte sama või kontrastset värvi rinnahoidjat. Cellbesi e-pood pakub erinevat tüüpi rinnahoidjaid sisaldavaid komplekte. Multipakk on ideaalne lahendus mitmel põhjusel.

• Saad osta ühte tüüpi rinnahoidjaid kahes värvitoonis. Tavaliselt pakume rinnahoidjakomplekte, mis sisaldavad paari klassikalisi valgeid ja musti rinnahoidjaid või neutraalseid ja erksaid värve.

• Multipakis saad osta kaks enda lemmikut ja omavahel ideaalselt sobivat rinnahoidjat. Multipakid on mugavad just seetõttu, et need võimaldavad end varustada ideaalselt istuva aluspesuga.

• Komplektid on saadaval atraktiivse hinnaga, nii et sa ei pea oma eelarvet ületama, olles samal ajal kõrge kvaliteediga.


Rinnahoidjakomplektid – Cellbesi veebipood

Rinnahoidjad on ühed tähtsaimad esemed iga naise garderoobis. Tasub kaaluda mitme komplekti ostmist, mis sisaldavad paari identseid rinnahoidjaid, mis erinevad ainult värvi poolest, eriti kui tegemist on suuruse ja stiili poolest ideaalselt sobiva variandiga. Cellbesi e-pood on koht, kus on saadaval erinevat tüüpi rinnahoidjad komplektidena. Multipakid, mida tavaliselt seostatakse põhipesukollektsiooniga, sisaldavad meie e-poes erinevat tüüpi rinnahoidjaid, sealhulgas T-särgi- ja tugikaartega rinnahoidjaid, push-up-, vormitud, õmblusteta, elegantseid pitsrinnahoidjaid ja palju muud. Soovitame kombineerida rinnahoidjate komplekti sama või sarnast värvi aluspükste komplektiga, mis teeb lihtsaks mitme praktilise aluspesukomplekti kombineerimise, mis sobivad omavahel stiili ja värviga.

Kutsume sind tutvuma Cellbesi rinnahoidjate multipakkide sortimendiga. Cellbesi veebipood on kvaliteetse pesu kodu, kus garanteerime soodsad hinnad. Cellbesi naistepesu kollektsiooniga tasub lähemalt tutvuda ja soetada praktilised komplektid. Soovitame tellimusi esitada!


RINNAHOIDJAD PUSH-UP-RINNAHOIDJAD

T-SÄRGI RINNAHOIDJAD TUGIKAARTETA RINNAHOIDJAD

VORMITUD RINNAHOIDJAD MINIMEERIV RINNAHOIDJAD

SPORDIRINNAHOIDJAD TUGIKAARTEGA RINNAHOIDJAD NÄHTAMATU JA ÕMBLUSTETA

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.