Pidžaamad

Pidžaamad


Une kvaliteeti ja uinumise kiirust mõjutavad nii keskkond, kus magama jääme kui ka riietus, milles uinume. Meid ümbritsev korras atmosfäär, värvid ja materjalid, millega kokku puutume – see kõik mõjutab meid suuremal või vähemal määral. Tundliku nahaga inimestel on väga raske uinuda, kui neid segavad kunstlikud ja õhku mitte läbilaskvast materjalist riided. Seetõttu ongi õige pidžaama valimine niivõrd oluline. Öösiti nahk ja keha uueneb, seega ei tohiks miski ebameeldivalt rõhuda ega hõõruda, eriti riided, mis on nahaga otseses kontaktis. Seetõttu ongi väga oluline valida enda jaoks õige pidžaama.


Naiste pidžaama – komplekt igaks päevaks!

Pidžaama kandmiseks on mitmeid põhjuseid. Esiteks on nendes hea soe ja mugav veeta mitte ainult öid, vaid ka päevi – laisad hommikud või õhtud oma lemmikfilmi seltsis on väga toredad. Hästi valitud pidžaama ei kisu ega suru kehale, on õhuline ja on seetõttu tähtis osa garderoobist. Veelgi enam – pidžaama võib olla väga stiilne. Pidžaama erinevad toredad mustrid võivad päevale anda positiivse lükke. Värviküllased pidžaamakomplektid lisavad hommikuti energiat ning õhulised ja stiilsed naiste särkpidžaamad on mugavad ja seksikad samaaegselt.

Hoolimata sellest, millises stiilis ööriietus on valitud, peavad pidžaamad olema valmistatud kvaliteetsest ja mõnusast materjalist. Pidžaama peaks olema hingav, õhuline ja pehme. Selles peaks olema mugav ringi liikuda ning see ei tohiks tekitada allergilisi reaktsioone. Pidžaamad on otseses kontaktis nahaga, seega on materjali kvaliteet eriti tähtis.


Naiste pidžaamad – lühikeste või pikkade varrukatega?

Pidžaamasid on olemas erinevateks hooaegadeks ja sündmusteks. Osad sobivad paremini suvehooajaks, kui õues on palav, ja teised talveks. Kui välistemperatuur tõuseb, on muidugi lühikeste varrukatega naiste pidžaamas parem olla. Lühikesed varrukad ei aja higistama. Soojemal ajal võib kanda ka lühikeste pükstega pidžaamat või ¾-pikkuses pükstega komplekti. Kui õues on juba külmem aeg, tasub lühikesed püksid kappi jätta ning valida pikemate säärtega pidžaamapüksid. Pikkade varrukatega naiste pidžaamad on ideaalsed talveajaks, sest soe flanellmaterjal hoiab keha soojas.


Naiste pidžaama – kas must või värviline?

Meie sortimendis on erinevate mustrite ja värvitoonidega naiste pidžaamasid, sealhulgas musti ja pastelseid. Iga mudel on omamoodi erinev ja unikaalne – seetõttu leiavad pidžaamade armastajad endale kindlasti oma lemmiku! Sortimendis on nii õhulisi ja avaraid kui ka rohkem taljesse hoidvaid mudeleid. Osad mudelid on saadaval nööpkinnitusega, teised pidžaamapluusid tuleb selga panna üle pea tõmmates. Vali oma maitse järgi!

Mudelid, mis on kodulehel saadaval, on üsna universaalsete mustritega, nii et neid saab omavahel vabalt kombineerida. Lillemustriga püksid sobivad ideaalselt klassikalise T-särgiga ning erinevaid värvikombinatsioone on tore kokku sobitada. Pidžaamasid kokku kombineerides ei pea järgima etteantud värvigammat, vaid võib luua täiesti omalaadse valiku – vaid enda loovus on ja eelistused on piiriks. Tutvu valikuga kohe! Naiste pidžaamad – ideaalne komplekt Cellbesist! Julgustame meie pakkumistega tutvuma.


Öö- ja koduriided Hommikumantlid Öösärgid Koduriided Püksid

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.