Pitstuunika

Pitstuunika

 Meie klientideks on igas vanuses naised erinevate kehatüüpidega. Igal neist on oma stiil ja eelistused ning eesmärk, mille oleme endale seadnud, on nende ootustele vastata. Seetõttu pakume oma e-poes väga mitmekesist valikut. Meie toodete hulgast leiate näiteks ka pitsist tuunika – originaalse riideeseme, millega saab luua paljusid komplekte!Pits – ainulaadne materjal

Pitstuunikad on ainulaadsed rõivaesemed, mida ostavad sageli naised, kes armastavad ažuurseid, dekoratiivseid ja ülimalt seksikaid detaile. Pitsil on palju nimesid! Selle valivad nii romantikud kui ka naised, kes näevad seda eelkõige sensuaalse rõivaelemendina. Ega ilma asjata ei võidutse pits materjalide hulgas, millest aluspesu õmmeldakse, sest see on ülim kui linane, polüester või puuvill. Naised armastavad seda nii väikeste detailidena kui ka põhimaterjalina, millest konkreetne ese on õmmeldud. Olenevalt piirkonnast valmistatakse pitskangast kindlat tüüpi ja kindla kujuga niitidest. Intrigeeriv ja kaunis kangas paneb selle omaniku end tõeliselt naiselikuna tundma. E-poe sortiment poleks täiuslik, kui oleksime unustanud pitsist tuunikad!Elegants ei peitu ainult klassikalises triiksärgis

Pitsiliste tuunikate austajaid on palju, kuid leidub ka naisi, kes mõtlevad, kuidas neid kanda ja kuidas neid teiste riideesemetega kombineerida. Ei saa eitada, et sellest materjalist või selle lisandiga valmistatud rõivad pakuvad võrdselt atraktiivset konkurentsi populaarsetele klassikalistele triiksärkidele. Lihtsa lõikega, satiinist, puuvillast või muust kangast pluusid on muidugi esemed, mida oma riidekapis hoida, kuid ka üleni pitsist või sellest õmmeldud elementidega (kaeluses, seljas või varrukatel) tuunikad on ka suurepärane võimalus tunda end erilise ja elegantsena. Pikemad pitspluusid on mugavad – daamid, kes eelistavad kanda ülaosa pükste peal, hindavad nende esemete pakutavat vabadust. See tähendab, et need rõivad ühendavad endas paljude inimeste jaoks kõige ihaldusväärsemad omadused – need on ühtaegu mugavad ja elegantsed.Millega tuunikaid kanda?

Nende abil riidekomplektide kokku panemine on äärmiselt lihtne, mis tähendab, et see säästab aega. Tuunikad näevad kõige paremini välja koos kitsaste pükstega. Pitspluuse saab kanda ka kitsaste teksadega. See on tingitud sellest, et komplekte on hea luua vastukaalu põhimõttel. Tuunika on avar, seega näeb liibuva alaosaga suurepärane välja. Sõltuvalt eelistustest ja sündmusest võid valida ka lihtsa seeliku. Pitspluuse on parem kombineerida lihtsa alaosaga, sest ažuursed mustrid tõmbavad juba iseenesest tähelepanu.

Pakume kvaliteetseid tuunikaid erinevates suurustes ja värvides. Kui Sulle meeldivad pitsilised asjad, siis tutvu meie toodetega selles kategoorias!

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.