Päevasärgid

Päevasärgid

Riidekapi põhivara, mida leiab paljude erinevate naiste garderoobist, on päevasärgid – nii elegantse riietuse austajatele kui ka klassika eelistajatele. Pakume elegantseid naiste triiksärke, argiseid mudeleid ja palju muud!Päevasärk – miks peaks see Sinu garderoobis olema?

Vastus sellele küsimusele on lihtne: see on ideaalne alus riidekomplektile, mis töötab erinevates olukordades. See rõivaese on erinevat maitset eelistavate ja erineva elustiiliga naiste garderoobis. Eelkõige seetõttu, et see on saadaval erinevates variantides. Elegantseid päevasärke otsivad naised, kes hindavad üle kõige rafineeritud välimust, mis võib olla seotud näiteks nende töö iseloomu ja vajadusega järgida selles kehtivaid reegleid. Naiste vabaajasärke otsivad sagedamini daamid, kes armastavad klassikat, kuid hindavad ka mugavust ja saavad endale lubada rohkem vabadust. Loomulikult võib Sinu garderoobis olla erinevat stiili ja tüüpi särke. Cellbesi e-poest leiab palju erinevaid mudeleid, mida saad hõlpsasti kohandada erinevate sündmustega.Kuidas kanda klassikalist särki?

Elegantsed naiste pluusid on eriti hinnatud erilistel sündmustel, mille hulka kuuluvad nt. ärikohtumised, ametlikud õhtusöögid, perekondlikud pidustused või teatriskäik. Muidugi, nagu me juba mainisime, on see ka suurepärane valik töö jaoks. Klassikaline triiksärk lisab juurde tõsiseltvõetavust. Erinevalt vabaajapluusist nõuab see teiste riideesemete ja aksessuaaride teadlikumat valikut. Seega tekib küsimus, kuidas seda kanda ja millega kombineerida? Tegelikult on võimalusi palju. Klassikalised mudelid näevad suurepärased välja nii koos pükste kui ka seelikuga. Siiski peavad need vastama teatud kriteeriumidele, s.t. olema oludele vastavad. Pliiatsiseelikute või viisakate pükste ja kõrge kontsaga kingadega saab koos elegantsete naiste pluusidega luua suurepäraseid ametlikke riidekomplekte. Kui soovid sellele tõsisele komplektile anda juurde rohkem kergust või romantikat, siis pane selga klassikalisest erineva lõikega plisseeritud seelik või riidest püksid, nt palazzo-püksid. Kas on parem kanda särki pükste sees või väljas? Vabaajarõivaste puhul saab endale lubada rohkem vabadust. Klassikalised särgid näevad paremini välja pükste või seeliku sisse torgatuna, kuigi palju sõltub asjade lõikest.Mugavus eelkõige ehk casual-pluusid

Mitte igaüks ei tunne end hästi klassikalistes elegantsetes naiste pluusides. Nende alternatiiviks ja isegi teatud kompromissiks peene elegantsi ja igapäevase riietuse vahel on vabaaja särk. See on universaalne riideese, mis pakub Sulle palju võimalusi. See sobib suurepäraselt nii tööle, kus ei pea kinni pidama rangetest riietumisreeglitest, vaid ka ülikooli, sõpradega väljas käimiseks ja lihtsalt igapäevaseks kasutamiseks. Seda tüüpi särgid sobivad nii seeliku või riidest pükstega kui ka teksade ja spordijalatsitega. Neid saab kanda igal ajal aastas. Mõned Cellbesi e-poest leitavad pluusid on valmistatud kergetest õhulistest kangastest, teised aga paksematest materjalidest, mis annavad sooja ning sobivad suurepäraselt sügiseks ja talveks. Need on saadaval mitmesugustes stiilides, mustrites ja värvides. Täpselt nagu elegantsed naiste triiksärgid.

Meie e-poest on võimalik igal kliendil leida endale riideid, et luua oma unistuste komplekt – nii elegantne kui ka vabaaja stiilis. Kutsume Sind sortimendiga tutvuma!

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.