• Min. tellimuse väärtus €20
  • Naistele suuruses 34 – 64, meestele suuruses S – 8XL

Salvestatud esemed

Salvestatud esemete laadimine...

Pitsaluspüksid

Aluspesu mõjutab nii kogu riietuse kasutusmugavust ja istuvust kui ka inimese üleüldist heaolu. Aluspesu nimetatakse põhjusega teiseks nahaks. Üks ideaalne pesu peaks olema praktiline ja ilus. Pitsist aluspüksid on ajatuks kujunenud klassika. Cellbesi e-poes on suur valik erinevas stiilis ja värvitoonis pesu, mille hulgast iga naine leiab endale sobiva. Kui me otsime aluspesu oma sortimenti, siis keskendume peamiselt kvaliteetsele viimistlusele ning jälgime, et valitav pesu vastaks erinevatele vajadustele, ootustele ja maitsetele.


Naiste pitsist aluspüksid – põhjusega parimad klassikud

Miks on just seda tüüpi aluspüksid olnud naiste hulgas aastaid väga populaarsed? See on peamiselt seetõttu, et pitsist aluspüksid pole mitte ainult jalas mugavad, vaid mõjutavad ka üleüldist heaolu – hoolimata sellest, kas naine kannab sensuaalset kleiti, elegantset õhtukleiti, formaalset tööriietust või kodust dressikomplekti. Neis kõigis riietustes saab kaunis välja näha! Õhukesed ažuursed aluspüksid on nii delikaatsed, et neid pole riietuse alt märgata. See on ideaalne valik, kui on vaja, et aluspesu riiete alt välja ei paistaks ning kogu riietuse stilistikat ära ei rikuks. Kvaliteetsest pitsist valmistatud aluspüksid on naha vastas mõnusad, ei põhjusta ärritust ning laseb nahal hingata. Cellbesi e-pood pakub erinevas värvis aluspükse, s.h. ka kõige klassikalisemaid. Seega saab valida klassikalised mustad ja valged aluspüksid või ka julgemad värvitoonid.


Pitsist aluspüksid – kõrge värvliga või stringid?

Ühest vastust sellele küsimusele ei ole. Igal naisel on erinevad vajadused ja eelistused. Seega kõik taandub isiklikele eelistustele. Naised valivad aluspesu erinevate kriteeriumite järgi. Paljudele naistele on peamiseks kriteeriumiks mugavus, kuid ka see tähendab inimestele erinevaid asju. Osad naised eelistavad, et pesu järgiks nende figuuri, teised soovivad, et pesu oleks ilus. Cellbesi sortimendis on erinevate tootjate kaunis aluspesu. Seetõttu ongi naiste pitsist aluspüksid saadaval erinevate lõigete ja värvitoonidega. Osad mudelid näitavad rohkem nahka, nagu stringid; teised aga pigem mitte, nagu kõrge värvliga pitspüksid. Kuidas valida enda jaoks õige mudel? Otsustada tuleks harmoonias iseendaga. Sinu valik peab panema sind end hästi tundma. Aluspesu värvivalik on väga suur, tänu sellele saab valida pitspesu, mis sobib ükskõik millise riietusega – nii õhukeste kleitide kui ka kergete pükstega.


Pitsist aluspüksid – põhilised mudelid

Mida pakub Cellbesi e-pood ning millised on erinevat tüüpi aluspüksid, sealhulgas pitsist variandid? Siin on lühike ja abistav ülevaade aluspükste erinevate mudelite kohta.

· Stringid – sobivad naistele, kellele meeldib rohkem ihu näidata. Stringid paljastavad ja rõhutavad tuharaid. Selline aluspükste mudel on praktiliselt nähtamatu ka väga ümber riiete all.

· Aluspüksid – püksid, mis on rohkem katvamad kui stringid, kuid siiski üsna paljastavad. Mugav ja sensuaalne mudel. Osad mudelid on madala värvliga, osad kõrgema värvliga.

· Bokserid – väga mugavad pitsist püksid. Kõrge värvel lisab kandmismugavust, kaotamata sealjuures sensuaalsust. Mugav lõige ja pilkupüüdvad dekoratsioonid on ideaalne kombinatsioon. Kvaliteetsest puuvillast vahesiil kaitseb intiimseid kohti, lubades samal ajal nahal hingata.


Kõrge värvliga pitsist püksid, aluspüksid või stringid? Hoolimata valikust on pitsist aluspüksid need, mis peaksid kuuluma iga naise pesusahtlisse, kes hindab ilu, sensuaalsust ja mugavust. Kõige olulisem on aga see, et need sobivad kõigile naistele hoolimata vanusest, kehakujust ja suurusest. Ootame šoppama!


ALUSPÜKSID KÕRGE VÖÖKOHAGA ALUSPÜKSID BOKSERID

HIPSTERID VORMIVAD NÄHTAMATU JA ÕMBLUSTETA

TAI ALUSPÜKSID STRINGID MULTIPAKK

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Internet worldEesti e-kaubanduse liit

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.