Bootcut

Viimased moehooajad kuuluvad kindlasti alt laienevate säärtega pükstele, mida sageli nimetatakse bootcut-lõikeliseks. Seda tüüpi teksad sobivad ideaalselt iga riietusega. Neid saab kombineerida nii tossudega kui ka kõrgete kontsadega. Bootcut-lõikelised teksad on kohustuslikud igas garderoobis. Mis iseloomustab sellist pükste mudelit? Millega neid kombineerida, et luua mugav ja moekas komplekt?Mida kujutavad endast alt laienevate säärtega püksid?

Laienevate säärtega teksad on moemaailmas olnud juba 1990ndatest aastatest, kuid kitsaste pükste tohutu populaarsuse tõttu jäid need mõneks ajaks varju. Palju aastaid hiljem on nad taas populaarseks muutumas. Mis iseloomustab seda tüüpi teksaseid? Bootcut-lõikega püksid on reitest ja puusalt väga ümber. Seevastu enam-vähem põlvede kõrguselt sääreosad laienevad. Saadaval on palju erinevaid mudeleid.

Meie e-poest leiad nii kõrge vöökohaga kui ka madala vöökohaga pükse. Valides esimese lõike, saad oma jalgu fantastiliselt pikendada. Samas tundub siluett saledamana. Samuti tuleks meeles pidada, et alt laienevad püksid sobivad erineva figuuriga inimestele.Millised kehatüübid näevad sellistes teksades kõige paremad välja?

Alt laiad teksad näevad head välja enamiku kehakujude puhul. Seetõttu ongi need nii tohutult populaarsed. Eriti tunnevad end neis hästi liivakella- või pirnikujuga naised. Tänu seda tüüpi pükstele saab edukalt tasakaalustada proportsioone. Oma vööjoone rõhutamiseks vali kõrge vöökohaga bootcut-lõikelised teksad. Samuti on seda tüüpi püksid suurepärane valik nii pikkadele kui ka lühikestele naistele. Selleks, et optiliselt lisada paar sentimeetrit pikkust, tasub teksaseid kombineerida kõrge kontsaga kingadega.

Laiade säärtega püksid sobivad suurepäraselt kõrgete kontsade, platvormide, aga ka tossude ja ketsidega. Teksad sobivad suurepäraselt nii igapäevaseks kui ka eriliseks sündmuseks. Sellist tüüpi teksapüksid võivad olla ka Sinu garderoobis, seega tutvu Cellbesi e-poe sortimendiga juba täna.Kuidas sobitada alt laienevaid pükse?

Nagu me juba mainisime, on bootcut-lõikega teksad suurepärane valik paljudeks erinevateks sündmusteks. Neid saab kanda nii tööl kui ka restoranis. Kuidas selliseid teksapükse riietumisel kombineerida? Millele stiili loomisel tähelepanu pöörata? Kõige tähtsam on see, et laieneva säärega teksad oleksid mugavad ja rõhutaksid samal ajal figuuri eeliseid. Seetõttu on väga oluline hoida õigeid proportsioone. Kui soovid komplekti tööl käimiseks, tasub teksapükse sobitada naiste triiksärgi või tagasihoidliku bodiga. Lisa ülerõivaks avar jope. Mõned lihtsad aksessuaarid võimaldavad Sul luua ainulaadse välimuse. Lühematel inimestel soovitame lisaks kanda kõrge kontsaga kingi.

Õhtuks tasub mõelda pitsilise topi ja klassikaliste mustade laienevate säärtega pükste peale. Lisa fantastilised ehted, mugavad jalanõud ja võidki linna vallutada! Bootcut-lõikelised teksad on väga mitmekülgsed, nii et mõne elemendi abil saab luua palju eriilmelisi komplekte erinevateks sündmusteks.Cellbesi e-poes saadaval olevad bootcut-lõikelised teksad

Meie e-poest leiab palju laienevate säärtega pükse. Meilt leiab palju erinevaid värve ja suuruseid. Tänu sellele leiab iga meie klient just seda, mida ta otsib. Teksad on valmistatud väga headest materjalidest ja nende hind on kvaliteedile vastav. Garanteerime, et pakutavad bootcut-lõikelised püksid on väga vastupidavad ja hoolikalt õmmeldud. Soovitame tutvuda ka ülejäänud e-poe toodetega, mida meie sortimendist võib leida. Me seame alati esikohale klientide rahulolu, mistõttu on tellimuse täitmine väga sujuv.

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.