Filter

0

Teadlikud valikud

Teadlikud valikud

Cellbes on teadlik sellest, et meie suurim süsinikujalajälg tekib meie toodete tootmise käigus – teeme igapäevaselt tööd selle jalajälje vähendamiseks. Kuid Sinul, kui kliendil, on samuti võimalik kaasa aidata keskkonnamõju vähendamisele. Siin on mõned näpunäited!

Osta ainult tooteid, mida Sul tõeliselt vaja on, ja kasuta neid nii kaua kui võimalik

Paljud inimesed kasutavad vaid väikest osa oma rõivastest. Üks parimaid viise, kuidas keskkonda säästa, on osta ainult neid tooteid, mida sa tõeliselt vajad. Uuringud näitavad, et kõige tõhusam viis heitkoguste vähendamiseks on tagada tekstiilide kasutusaja pikendamine. Kasutamise arvu kahekordistumisel vähenevad heitkogused peaaegu poole võrra. Seetõttu on oluline, et meie ettevõttena toodaksime kõrge kvaliteediga kaupu, mida saab kaua kasutada. Samamoodi on tähtis, et riided oleksid sobiva tegumoega, mugavad ja ilusa disainiga, mis teeksid neist pikaaegselt kasutatavad garderoobilemmikud.

Vali meie ”Parem loodusele” sümboliga rõivad

Need rõivad on valmistatud kas ümbertöödeldud materjalidest või uutest materjalidest nagu orgaaniline puuvill, millel on väiksem negatiivne mõju keskkonnale kui tavapärastel materjalidel. Rohkem infot ”Parem loodusele” sümboli kohta leiad siit. Valides taaskasutatud materjalidest rõivad annad juba kord toodetud materjalile uue võimaluse. Uuesti ringlusse võtmine on palju ressursitõhusam kui uue materjali tootmine.

Tutvu enne tellimist meie suuruste- ja rinnahoidjajuhendiga, kui kahtled õiges suuruses

Nii suurendad võimalust, et saad endale hästiistuva ja mugava riideeseme, mida soovid ikka ja jälle kasutada. Siit leiad meie Rinnahoidjajuhendi Siit leiad meie Suuruste juhendi

Külasta kohalikke taaskasutuspoode

Sealt leiad kindlasti uusi inspireerivaid riideesemeid oma garderoobi, ilma et koormaksid keskkonda

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.