Transport

Transport

Püüdleme võimalikult tõhusa logistikahalduse poole, et optimeerida oma ladu, omada rahulolevaid kliente ja vähendada kahjulikke tagajärgi keskkonnale.

Arvutame oma kliimaheitmeid GHG-protokolli järgi. 2020. aastal moodustasid meie transpordist tulenevad heitkogused 1316 tonni süsinikdioksiidi ekvivalenti. Diagrammil on esitatud heitkoguste jaotus sissetulevate kaupade (tarnijalt lattu), väljaminevate kaupade (laost kliendile), meie enda ja väliste ladude vaheliste vedude ning tagasisaadetiste põhjustatud heitkoguste vahel.

Kuna suurem osa maailma tekstiilitoodangust toodetakse Aasias, tähendab see pikki vahemaid. Suurem osa Cellbes-i kaupu transporditakse tootmisriikidest Aasias laevaga, mis on nii kuluefektiivsem kui ka keskonnale vähem koormav. Kui ostame kaupu sisse meile lähemal asuvatest riikidest, toimub transport maismaad pidi. Kaupade vedu laevaga tekitab palju vähem heitkoguseid ühe toote kohta kui õhutransport. 2020. aastal oleme vähendanud õhutranspordi osakaalu poole võrra - 4,9%-lt 2,2%-le tarnijatelt meie lattu saabuvate saadetiste kogumahust. Terve aasta jooksul moodustasid tarnijatelt lattu saabunud saadetised keskmiselt 244 g CO₂ heitkoguseid toote kohta.

image

Suurem osa meie müügist toimub e-kaubanduse kaudu, kuid meil on ka väike osa B2B-müügis, kus me müüme kohalikele kauplustele Rootsis, Soomes ja mõnel määral ka Kreekas. Meie laost transporditakse klientide pakke enamasti veoautoga, kuid Balti riikides ja Ida-Euroopas asuvatele klientidele minevaid pakke transporditakse nii laeva kui ka veoautoga.

image

Püüame pakendada kaupa nii, et see võtaks transportimisel võimalikult vähe ruumi ja et iga pakend sisaldaks võimalikult vähe õhku. Seetõttu oleme otsustanud valida oma toodete pakendamiseks suures osas plastikkotid mitte kartongi. Täna pakendame umbes 86% tellimusi plastpakendisse ja ülejäänud lainepapist kastidesse.


Moega seotud internetiostude puhul on suureks probleemiks kõrge tagastuste arv. Et hoida tagastuste arvu madalal ja teadvustada ka klientidele keskkonnaprobleemi, oleme kehtestanud saatmiskulud nii tellimisel kui tagastamisel. 2020. aastal moodustasid tagasisaadetised 7% kogu meie transpordist tulenevatest heitkogustest.

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.