Tarnijad

Tarnijad & tehased

Suurem osa meie toodangust valmistatakse Aasias ning Hiina on meie peamine tootmisriik. Teised põhilised Cellbes toodete tootmisriigid on India, Türgi, Bangladesh ja Pakistan.

Kui soovid teada saada, millises riigis konkreetne toode on valmistatud, leiad selle teabe iga rõivaeseme hooldusetiketilt. Kui teave on vajalik enne tellimuse esitamist, aitab meie klienditeenindus Sind selle teabe saamisega hea meelega.

Cellbes ei oma ühtegi tehast, vaid teeb koostööd sõltumatute tekstiilitootjatega Euroopas ja Aasias. Enne uue tarnijaga koostöö alustamist küsime üksikasjalikku teavet tehaste kohta, kellega nad koostööd teevad, nende tootmisahela kohta ning kõiki kehtivaid sertifikaate ja kolmandate osapoolte kontrollide tulemusi. Meie tarnijaleping sisaldab tegevusjuhendit, meie loomade õiguste poliitikat, kvaliteedinõudeid ja kemikaale käsitlevaid nõudeid.

Täna teeme koostööd 60 tarnijaga, kes omakorda toodavad 81 õmblusvabrikus (aprill 2022). Läbipaistvus on oluline osa meie jätkusuutlikkuse tööst ja seetõttu oleme otsustanud avaldada, millised õmblusvabrikud Cellbes tooteid valmistavad.

Loetelu sisaldab Cellbesi jaoks teksti avaldamise ajal aktiivseid õmblustehaseid. Nimekiri avaldatakse kaks korda aastas ja seda ajakohastati viimati Mar 2023. Tutvu nimekirjaga siin.

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.