Sotsiaalne vastutus

Sotsiaalne vastutus & inimõigused

Sotsiaalsed aspektid meie tootmisriikides on meie jaoks oluline teema, millega töötame igapäevaselt, tehes koostööd nii oma tarnijatega kui ka rahvusvahelise organisatsiooniga Amfori BSCI, mille liikmed oleme.

Meie tootmishoone Shanghais, mis on nii geograafiliselt kui ka keelelises mõttes tootmisele lähedal, on sageli väga suureks abiks ja seda just eriti meie igapäevases suhtluses tarnijatega. Me töötame pidevalt selle nimel, et tihendada ja parandada kontakte tarnijatega, sest peame seda pikaajalise ja hästi toimiva koostöö oluliseks osaks.


Amfori BSCI

Amfori BSCI (Business Social Compliance Initiative) on maailma juhtiv algatus ettevõtetele, mis tegelevad sotsiaalse vastutusega, keskendudes töötajate töötingimustele tarneahelas. Amfori BSCI ei ole märgis iseenesest, vaid ettevõtete vaheline tööstandard. Seetõttu ei leia meie tootevalikust ühtegi BSCI-märgisega rõivaeset. Küll aga on see tugev märk sellest, et liikmesettevõtted tegelevad tarneahela sotsiaalsete küsimustega tõsiselt ja metoodiliselt.

Amfori BSCI-i tegevusjuhend (Code of Conduct)

Kasutame ka Amfori BSCI-i tegevusjuhendit ”Code of Conduct” (CoC), mis on kõikidele meiega koostööd tegevatele tarnijatele ja omakorda nende alltöövõtjatele kehtiv käitumiskoodeks. Käitumiskoodeks põhineb 13-l "performance areas" valdkonnal, mis on BSCI töö aluseks ning hõlmavad muu hulgas nõudeid ohutuse, palkade, tööaja, laste töötamise ja veepuhastuse kohta. Nende nõuete täitmist jälgitakse tehaste iga-aastaste auditite kaudu, mida viivad läbi sõltumatud inspekteerimisettevõtted. Loe meie täielikku tegevusjuhendit siit

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.