Koostöö

Koostöö & partnerlus

Amfori BSCI

Amfori BSCI kaudu saame teha koostööd teiste ettevõtetega, et saavutada paremad ohutus- ja töötingimused meie kasutatavates tehastes. Selline koostöövorm on kõige tõhusam viis tingimuste parandamiseks. Koos teiste ettevõtetega, kes on samuti Amfori BSCI liikmed, saame avaldada palju suuremat mõju kui üksikute ettevõtetena. Loe edasi siit.


STICA, Swedish Textile Initiative for Climate Action
Läbi STICA organisatsiooni teeme koostööd paljude teiste suurte tööstusettevõtetega vähendamaks negatiivset mõju keskkonnale, mis tekib tekstiili tootmise ja transpordi käigus. Saame jagada omavahel kogemusi ning esitada nõudeid ja juhiseid, kuidas vähendada oma süsinikujalajälge kogu väärtusahelas. Muutused paremuse poole toimuvad kiiremini, kui juba jätkusuutlikult tegutsevad liikmesettevõtted jagavad oma teadmisi ja kogemust ettevõtetele, kel on sel alal veel vähe kogemust. Samuti on meil paremad võimalused muutuste saavutamiseks, kui kehtestame tarnijatele ja transpordiettevõtetele samalaadsed nõuded. Loe edasi siit.


Rootsi Kemikaaliamet, RISE (Kemikaliegruppen)
Cellbes on juba aastaid olnud RISE poolt juhitava Kemikaaliameti liige. Ühingusse kuulub üle saja ettevõtte, lisaks uurijad ja erinevad tekstiilitööstuses kemikaalide kasutust reguleerivate ametiasutuste esindajad. Kemikaaliamet jagab liikmesettevõtetele kõige uuemaid teadmisi keemia- ja keskkonnaküsimustes ning pakub praktilisi lahendusi, et vältida soovimatute kemikaalide esinemist tekstiilides. Loe edasi siit.


TEKO
Juba paar aastat on Cellbes organisatsiooni TEKO liige, mille kaudu saame järjepidevalt ajakohastatud teavet jätkusuutlikkuse ja õigusaktide kohta. TEKO korraldab ka seminare ja webinare jätkusuutlikkuse teemal. Loe edasi siit.


CSR-Västsverige
CSR-Västsverige on Rootsi suurim valdkondadevaheline jätkusuutlikkuse võrgustik, mille liikmed on pärit ettevõtlusest, akadeemilistest ringkondadest, avalikust sektorist ja vabatahtlikust sektorist. Cellbes on üks 300-st liikmest. Meil on võimalus osaleda huvitavatel seminaridel ning vahetada kogemusi ja teadmisi ka ettevõtete ja organisatsioonidega teistest valdkondadest. Loe edasi siit.


Rootsi Tekstiiliimportijate Liit (Textilimportörerna)
Tekstiiliimportijate liit on kõigi rõiva- ja jalatsikaubanduses osalejate kutseühing. Võimalus on saada koolitust või vastuseid oma küsimustele tekstiili märgistamise, kemikaalide kasutamise ja sotsiaalse vastutuse teemadel. Rohkem informatsiooni leiad siit.

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.