Jakkidest

Uue jope ostmine nõuab pisut mõtlemist. Kas see peaks sobima külmadeks talvepäevadeks või sügisvihmas jalutamiseks? Mõlemal juhul hoiab õieti valitud sobiv jope sind soojas ja kuivana. Kui vajad veel näpunäiteid ja nõuandeid, oled jõudnud õigesse kohta, meie jope giid aitab sind hea meelega.

Cellbes

Mitmekülgne kerge jakk

Kerge jakk on õhukese voodriga. See jakk on sinu garderoobi parim ese, sest seda saab kanda peaaegu aastaringselt. Kerge jakk sobib suurepäraselt kevad-sügis hooajaks ja talvel võib seda kanda täiendava soojustusena mantli all. Kolm kena erineva pikkusega kerget jakki on Vera, Frida ja Vilma.

...
Cellbes

Jakk sügiseks

Varasügisel võib olla raske otsustada, kuidas riietuda. Kerge suletäidisega jope Lovi hoiab sooja ja seda on lihtne kotti peita kui ilm ilusaks läheb. Vest Naomi hoiab soojas jahedama ilmaga ning ümberpööratav jakk Shirley sobib suurepäraselt päevadeks, mil ilm on muutlik.

...
Cellbes

Kui saabub sügis!

Kui lehed hakkavad kolletuma, on aeg õige sügisjope välja valida. Theresia on pehme karvasest materjalist jakk. Kangas on soe, pehme ja moekas. Pikemad kerged jakid Vilma ja Bettena hoiavad sind soojas, kaitstes külmade sügistuulte eest.

...
Cellbes

Talve jakk

Nüüd on õues päris külm ja garderoobi kõige soojem jope peab end õigustama. Ükskõik, kas valid kapuutsiga jaki Naomi, sulejope Dun või pika vateeritud mantli Elsa, võid kindel olla, et need hoiavad sind sel talvel soojas.

...
Cellbes

Hoia end soojas!

Vähestel materjalidel on selline soojendav toime kui udusulgedel. Olenemata sellest, millise mudeli valid, võid end hästi tunda kuna suled ja udusuled pärinevad vastutustundlikult koheldud lindudelt. Sertifitseeritud Control Unioni poolt. CU 849898.

...
Cellbes

Funktsionaalne jakk

Vali vastavalt ilmastikule õige funktsionaalne jakk. Kui vajad vetthülgavat ja sooja voodriga jakki, on head valikud nii Klara kui ka Sara. Mõlemal mudelil on mugavad pöidlaaukudega mansetid, mis külmematel päevadel käsi soojendavad.

...
Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.