Jõulukülad

Jõulukülad

Jõulud seostuvad eelkõige valge koheva lume, maitsvate jõululaupäeva roogade ja kingitustega. Siiski ei saa unustada ainulaadseid kaunistusi, mis loovad hubase ja sooja atmosfääri. Tänu neile on atmosfäär kodus veelgi pidulikum. Meie e-poes on suur valik jõulukaunistusi, mis annavad interjöörile piduliku iseloomu. Lambid, kujukesed, jõulukülad? Tere tulemast Cellbesisse!


Jõulutuled tuppa. Originaalne atmosfäärivalgustus

Viimase paari aasta jooksul on väga populaarseks muutunud seinale riputatud või mööblile paigutatud jõulupuuvalgustid. Suur valik seda tüüpi kaunistusi võimaldab osta erineva pikkuse ja värviga kette. Tänu sellele saab jõulutuled sobitada ruumi ja selle sisustusega. Väga populaarsed on ka dekoratiivlaternad, mille õrn valgus rõhutab temaatilise stseeni võlu – lumised majad, jõulupuud, lumememmed või jõuluvana onn. Tänu atmosfäärivalgustitele omandab ruum romantilise ja hubase iseloomu. Meie e-poes leidub palju lampide mudeleid, mis on saadaval erinevates värvides. Oleme veendunud, et iga klient leiab hõlpsasti tuppa jõuluvalgustid, mis sobivad magamistoa või elutoa interjööriga.


Kuidas kaunistada jõululauda? Jõulukülad

Lisaks kaunilt ehitud jõulupuule ja tubadele ei saa unustada ka lauakaunistusi. Vajalikud elemendid on jõulumustritega salvrätikud, samuti pidulik laudlina. Mõned valivad klassikalise valge kanga, teised aga otsustavad osta laudlinad, millele on trükitud jõuluvana või Petlemma tähe kujutis. Omapäraseid jõulukülasid leiab ka meie veebipoest. Need on erilised kaunistused, mis on saadaval paljudes suurustes. Need sobivad suurepäraselt jõululaua kaunistuseks, aga ka aknalauale, raamaturiiulile või kummutile. See originaaltoode pakub kindlasti huvi ja tekitab külalistes rõõmu. Meie poes saadaolevad jõulukülad on kaunilt ehitud ning valmistatud vajaliku täpsuse ja hoolega. Kindlasti ei saa selline kaunistus kodust puududa.


Jõulutuled aknal. Kuidas kaunistada maja väljastpoolt?

Üha enam kogub populaarsust komme kaunistada oma kodu väljastpoolt. See on traditsioon, mis on Ameerika Ühendriikides kõige levinum. Kui soovid, et sinu maja silma paistaks, tasub mõelda erilistele jõulutulede ostmisele ja nende paigutamisele akende kohale. Tänu sellele äratad möödakäijate ja naabrite seas imetlust. Ära unusta ostmisel tähelepanu pöörata toote omadustele. Jõulupuuvalgustid peavad sobima välitingimustesse paigaldamiseks, taluma muutuvaid ilmastikutingimusi nagu madal temperatuur ja vihm või lumi. Meie e-poe sortimendist leiad palju tooteid, mis kaunistavad ideaalselt sinu kodu ja annavad sellele ainulaadse iseloomu. Korterisisesele aknalauale saab paigutada ka jõuluküla või valguslaternad.


Jõulutuled, jõulukülad ja palju muud

Meie veebipoe suur sortiment sisaldab palju tooteid, mis ehivad kaunilt iga kodu interjööri. Tänu kaunistustele saab ruum ainulaadse piduliku iseloomu. Pakutavaid tooteid, sealhulgas jõulukülasid, iseloomustab kvaliteet ja väga atraktiivne hind. Soovitame tutvuda kogu dekoratsioonide valikuga, mis loovad kodus ainulaadse atmosfääri. Kutsume sind liituma uudiskirjaga, mille kaudu teavitame sind meie e-poe uutest toodetest ja kehtivatest kampaaniatest.


JÕULUVALGUSTID ADVENDIKÜÜNLAJALAD JÕULUTÄHED

VALGUSKETID KUUSELAMBID

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.