Jopede hooldusjuhend

Hoolitse oma jope eest

Hoolitse oma jope eest

Kuidas ma oma jopet pesen?

Tegelikult ei vaja joped nii tihti pesemist. Enamasti piisab kui riputad jope tuulutamiseks niiske ilmaga välja. Kuid aeg-ajalt vajab jope siiski masinas pesemist, et eemaldada igapäevane mustus. Siit leiad meie parimad näpunäited, kuidas jopet õieti pesta – ja pikendada nii selle eluiga.

Cellbes

Enne pesu

Loe ja järgi hoolikalt riideeseme pesemissoovitusi. Sule nööbid, tõmblukud, pandlad ja takjapaelad. Pese pesu tagurpidi pööratult. Kui võimalik, siis eemalda karusnahast krae.

Pesu

Kasuta õrnatoimelist pesuainet. Väldi loputusvahendeid, kuna need võivad kanga kiude kahjustada. Vali selline pesutemperatuur ja -programm nagu on kirjas jope etiketil. Käsitsipesu korral – ära jäta kunagi riiseeset märjana seisma.

Cellbes
Cellbes

Peale pesu

Võta riideese kohe peale pesutsükli lõppu pesumasinast välja. Ära kasuta masinkuivatit kuna see võib jopet kahjustada. Kuivatuskapis kuivatamiseks sobib sama temperatuur nagu on soovituslik veetemperatuur pesumasina jaoks.

Sulejope

Sulejopet võib pesta tavalise pesumasinaga. Järgi alati pesemissoovitust. Väldi loputusvahendeid, kuna need kahjustavad suletäidist. Sulejopet võib ja lausa peabki kuivatis kuivatama - temperatuuril kuni 40°C. Lisa kuivatisse paar tennisepalli, et suletäidis riideesemes jaotuks paremini. Väga tähtis on tähele panna, et riideese saaks kuivatis täiesti kuivaks. Raputa riideeset kuivamise ajal ja peale seda – nii jaotub suletäidis ühtlaselt.

Cellbes
Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Cellbesist

Klienditeenindus

  • 64 54 444

  • Cellbes,
    postkast 484,
    10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

  • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
  • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
  • 14-päevane tagastusõigus.