• Naistele suuruses 34 – 64
 • meestele suuruses S – 8XL
 • Min. tellimuse väärtus €20

Jopede hooldusjuhend

Hoolitse oma jope eest

Hoolitse oma jope eest

Oma riiete eest hoolt kandmine ei tule kasuks ainult Sinu rahakotile, vaid see säästab ka keskkonda. Õige ümberkäimine riietega pikendab nende eluiga ja hoiab nad värskete ja kaunitena hooajast hooaega.

Kuidas ma oma jopet pesen?

Jope sees oleval etiketil on kirjas pesemissoovitus, mida on lihtne järgida. Mõnikord piisab vaid jope niiske ilmaga õue riputamisest peale mida on jope kui uus. Nii säästad jopet kulumisest, oled keskkonnasõbralik ja hoiad kokku energiat.

Enne pesu

Enne pesu

Loe hoolikalt riideeseme pesemissoovitust. // Sule nööbid, tõmblukud, klambrid ja takjapaelad. // Pese pesu tagurpidi pööratult. // Kui võimalik, siis eemalda karusnahast krae.

Pesu

Pesu

Kasuta õrnatoimelist pesuainet. // Väldi loputusvahendeid. // Vali selline pesutemperatuur ja -programm nagu on kirjas jope etiketil. // Käsitsipesu korral – ära jäta kunagi riideeset märjana seisma.

Peale pesu

Peale pesu

Võta riideese kohe peale pesutsükli lõppu pesumasinast välja. // Ära kasuta masinkuivatit. // Kuivatuskapis sobib sama temperatuur nagu on soovituslik veetemperatuur pesumasinas.

Nii hoolitsed sa suletäidisega riiete eest

Nii hoolitsed sa suletäidisega riiete eest

Võib pesta tavalise pesumasinaga. // Järgi alati pesemissoovitust. // Väldi loputusvahendeid, kuna need kahjustavad suletäidist. // Sulejopet võib ja lausa peabki kuivatis kuivatama - temperatuuril kuni 40°C. // Lisa kuivatisse paar tennisepalli, et suletäidis riideesemes jaotuks paremini. // Väga tähtis on tähele panna, et riideese saaks kuivatis täiesti kuivaks. // Raputa riideeset kuivamise ajal ja peale seda – nii jaotub suletäidis vajalikul viisil.

Kindel kohaletoimetamine
Turvaline maksmine
14-päevane tagastusõigus

Osta riideid ja aksessuaare interneti kaudu Cellbesist.

Turvaline ostlemine

Internet worldEesti e-kaubanduse liit

Cellbesist

Klienditeenindus

 • 64 54 444

 • Cellbes,
  postkast 484,
  10504 Tallinn

Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saada teavet saabunud uudistoodete ja uute pakkumiste kohta ning lugeda meie uudiseid.

Jälgi meid

 • Toimetame kaupa ainult Eesti aadressidele.
 • Kohaletoimetamine al. 4,09. Min. tellimuse väärtus €20.
 • 14-päevane tagastusõigus.