Klienditeenindus

E-R 8:00-19:00, L 9:00-16:00
64 54 444

kysimused@cellbes.ee

Klienditeenindus on avatud argipäeviti kl. 8:00-19:00, laupäeviti kl. 9:00-16:00. Aitame meeleldi kõikide tellimust puudutavate küsimustega (tellimine, kohaletoimetamine, maksmine, tagastamine jm).

Mine klienditeeninduse lehele
Triumph

Ujumistrikoo Streams of Pearls

Läbi müüdud

Ujumistrikoo Triumphi "Graphical World Streams of Pearls" seeriast. Ajatu ja elegantne disain, mis ühtlasi varjab ja rõhutab keha kurvikust veetleval ja kenal moel. Mugav mudel, polstrita korvide ja vormivate tugikaartega. Rinna alune lai kummipael annab lisatuge ja täiusliku istuvuse. Mõnusalt laiad reguleeritavad õlapaelad, sääreavades pehme kummipael, mis hoiab ujumistrikood mugavalt paigas. Ees dekoratiivsed kontrastpaelad, sügav kaelus, taga vormivad õmblused. Toodetud mugavast siledapinnalisest Sensitive®jersey-kangast, mis on valmistatud vähima võimaliku keskkonnamõjuga. Pehme vooder. 100% nahasõbralik.

See ujumistrikoo on sertifitseeritud Oeko-tex 100 standardi kohaselt, mis tähendab, et toode vastab kõrgetele inimökoloogilistele nõuetele, nt ei sisalda Oeko-texi nimekirjas olevaid kemikaale üle lubatud piirmäärade. Tootekontrolli viib läbi sõltumatu katseinstituut.

2 kommentaari & küsimust